Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz GodGamer5 #33 üzenetére

    Volt kb. 10 említésre méltó PS4 exkluzív játék, ami nem jött ki PC-re az elmúlt 5-6 évben. Bloodborne, Infamous sorozat, Horizon: Zero Dawn + DLC, God of War, Last of Us, Uncharted 4 + Lost Legacy, Until Dawn, Detroit: Become Human. (szinte mind külső nézetes, filmszerű élményt adó akciójáték... ezekből és ennyivel van kevesebb PC-n, bár értem, van akinek csak ez jelenti a "játékot")

    Amivel nem játszhatsz PS4-en: stratégiák, rpg-k, mobák, Total War sorozat, Starcraft II, Civilization, Shadowrun sorozat, ingyenes játékok, mint pl a Hearthstone, Path of Exile, platformerek, mint az Ori, Hollow Knight, Cuphead. Volt néhány játék, amit PS4 exkluzívként harangoztak be, mégis jött PC-re is (Nioh, Nier). Annak ellenére, hogy én hulladéknak tartom a Battle Royale játékokat, azért volt egy PUBG, amit annyian játszottak PC-n, hogy egyetlen PS4 játék nincs még a közelében sem. Emellett PC-n megteheti az ember, hogy előkap egy 5-20 éves játékot, újrajátszhatja a régi kedvenceit, ha éppen ahhoz van kedve vagy pótolhat korábban kimaradt klasszikusokat, ami igencsak megnöveli a választékot. Mindemellett nagyjából ugyanazok a játékok vannak PC-n és PS4-en.

    A legnagyobb problémát nekem pl. az okozza, hogy a 100+ (már szelektált) játékból, amit kb. 1$-os átlagáron vettem HB-n, Fanaticalon, GMG-n vagy Gamersgate-en (és amiknek egy jelentős része AA, AAA játék) éppen melyikkel játsszak. Minősíthetetlen a helyzet PC-n. ;]

Új hozzászólás Aktív témák