Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz oxox #20 üzenetére

    Mint ahogy Wolfi is írja nem lesz olyan, hogy black lotust veszel 200-ért mert nem tudod eladni amit bontasz. A játékoddal pontot szerzel amit boosterrel jutalmaznak, én heti resetes honor rank szintű - bár ezt lehet csak a wowosok értik. :) - módszerre gondoltam, a "rankok" már látszottak is a preview alatt.

    Hidd el, így is megéri majd, mert sokan gondolják úgy, hogy á csak 1 dollár egy booster játszok pár órát megéri nekem az a párszáz forint hogy legyen egy kis izgalom benne meg új lapok... ezt megcsinálja havonta párszor és már bőven megéri nekik. :) Szerintem sokan rá fognak költeni annyit mint egy wow előfizu. Azt azért ne felejtsük el, hogy 3-4k az csak nálunk nagy pénz. :U
    (diabloban is szó nélkül megvették a fegyvert a karakterüknek ~50k-ért tőlem, biztos nem magyar volt)

    Illetve amennyiben nincs szerencséd és csak olyan kártyákat nyersz ami neked nem kell akkor sem kell, hogy boostereket vásárolj, mivel a kártyákat amik nem kellenek szétbonthatod. Ha szétbontod alapanyagot kapsz, amiből tudsz összerakni magadnak olyan kártyát ami kell.

    Van valami módszer bnet accountnál a régió megváltoztatására? Elsőre csak USA-ban lesz betatest sajna, jó lenne bejutni valahogy. :)
    Esetleg ha csinálok pár fake bnet accot amivel qq-zok betatestre az megoldás lehet?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák