Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rgqjx

    aktív tag

    válasz Ragadozó #122 üzenetére

    Neeee, most ez mit bizonyít?

    Miért trollkodás az, ha az íráshoz tartozó fórumban vitatom az írás egy részét? Utalsz rá, hogy nagyobb kategóriás kábelen irányt is jelölnek, így sugallva, hogy már ettől is minőségibb a kábel. Mindezzel félrevezeted az olvasót, mert nem hangsúlyozod ki, hogy nincs értelme irányról beszélni (Ez már bizonyított, az ellenkezőjének bizonyítását még várom.) Mint írtam már, a cikk szerintem jól összeszedte a lényeges pontokat, a kábeles rész viszont megakasztott.

    Hozzászólásaim is segítik a kezdő felhasználót talán abban, hogy elgondolkodjanak, próbáljanak átlátni a gyártók által generált igényeken. Nem utolsó sorban talán a tudományosan bizonyított és áltudományos magyarázatok között is érzik milyen könnyen elmoshatók a határok.

    (#123) Sanci38
    A technológiai leírás a gyártók termékének leírása. Engem nem a kábel összetétele érdekel, hanem az ok, hogy miért lényeges a kábel iránya váltakozó áram esetén. Miért kell bejáratni? Egyáltalán mit takar a bejáratás? Az nem érdekel, hogy egyes gyártók kábelei ezt milyen paraméterekkel teszik

    (#125) Sanci38
    Köszi, de nem akarok/akartam kábelt. :R

Új hozzászólás Aktív témák