Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz lezso6 #303 üzenetére

    Akárhogy próbálod magyarázni, ugyanazt írod le újra, csak az igénytelen mellé még bekerült a hülye, a botfülű, és a vérpisti, hogy az értelmes embert már meg se említsem. A boros hasonlat nagyon rossz, mert valójában azt írod, hogy ha nem telik '47-es Chateau Cheval Blanc-ra, akkor inkább igyál kannás bort ahelyett, hogy egy normálisabb bort vennél. Az fel sem merült, hogy nem véletlenül "istenítik" mondjuk a z5500-at? Mert egy laptop hangszóróhoz, vagy más egyszerű hangkeltőhöz képest jelentős a változás, és ez marad meg, hogy mennyivel jobb. Persze, hogy másnak is ajánlják. Zenére már nem az igazi, az utolsó években az első satokat én is lecseréltem egy pár komolyabb hangfalra. Miután eladtam, és elkezdtem összevásárolni a szettet, csak akkor tudtam azt mondani, hogy most már jobb, mint a Logitech, amikor már a két Boston is beállt a sorba. A minap hallottam a z5500-at az új, boldog gazdájánál, most már nem sírom vissza, nem kéne, jobb az ami utána lett, de ettől még nem tartom szarnak, és elhiszem, hogy az új gazdája örül neki, minden oka meg is van rá.
    És a bor hasonlat még mindig baromság. Ha nincs pénzem milliós 5.1-re, de egy olcsóra igen, nem fogom inkább a laptop hangszórókat hallgatni. Mindig lesz egy jobb, meg egy drágább, és mindig lesz, aki az olcsóbbat lenézi, minősíti.

Új hozzászólás Aktív témák