Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gabesz84 #3 üzenetére

    ennyire árkád lenne? anno nagy f22lightning fan voltam, mert az is elég árkád volt szerintem, de a realitás talaján maradt valamennyire... (nem lehetett végtelen számú rakétával felpakolni és a manőverek is reálisak voltak)
    szerintem megnézem ezt, hogy milyen, de ha tényleg ilyen 180as fordulókat lehet csinálni 1másodperc alatt, akkor el fog menni a kedvem tőle :S
    ahogy látom, novalogic-ék már csak a delta force sorozatot csinálják... nem bánnám, ha minden 2. delta force helyett egy új repcsis játékuk jönne: régen ott volt az f16mrf, f22 lightning sorozat meg még pár mig-es játékuk és istentelenül szórakoztatóak voltak...

    ui: másik postban kérdeztem, hogy van egy flight200es (vagy milyen) genius joy-om, aminek a csatija gameportra megy (ami persze nincs már az alaplapra integrálva), létezik ilyen gameport-usb átalakító, vagy dobjam ki a joyt?

    szerk: találtam... 3100huf... vicc... akkor már inkább veszek egy usb-s joyt...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák