Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Trevize1987 #11 üzenetére

    A guerrilla egy sand box, oda mész, ahova akarsz és azt csinálsz, amit csak akarsz kis túlzással. Lényegében egy gta-t képzelj el a marson. Vannak fő küldetések, amik a történetet viszik előre, meg egyéb mellékküldetések.(fuvarozás, rombolás, gyűjtögetés, rajtaütés, védelem stb) Elég sok tennivaló van, akár 15-20 percre és megéri elindítani.
    A puszta talajon kívül gyakorolatilag minden teljesen elpusztítható, lerombolható a legnagyobb épületektől kezdve a járművekig.

    Az armageddon egészen más, kötött, teljesen történet alapú, nincs mászkálás, csak haladsz előre és nem a felszínen játszódik, mint a guerrilla, hanem földalatti barlangokban, cserébe akciódúsabb, nincs üresjárat. Viszont a rombolás le van butítva. Még így is elképesztő, az összes többi játék megirigyelhetné, de a guerrilla után kicsit csalódás.(nem lehet mindent elpusztítani, nem lehet annyira részletesen és kevesebb törmelék marad a földön)
    Mondjuk jobban is megy, mint a guerrilla, én még nem láttam olyan gépet, amin ne lassult volna be valamennyire az épületek összedőlésénél, sajnos valami gikszer van a motorban, de teljesen játszható. Ha alapból megy 50-60 fps-sel, akkor rombolásnál sem lesz nagy gond.

    Történetre mind a kettő olyan "generikus akció" 1-2 fordulattal, rossznak semmiképp nem mondanám.

    Én ajánlom mindkettőt, nagyon jó játékok.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák