Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    válasz Robitrix #136 üzenetére

    Amúgy eleinte gyanakodtam azért. A beígért eszköz simán volt a 150-250 ezer körüli eszközök tudásában. Kételkedtem, hogy azt valóban odaadná valaki 36 ezerért. Aztán legyürt az eredendő mohóság... hátha... :)
    a tények azért azt mutatják, hogy csodák azért nincsenek. Senki nem olyan jószívű, hogy 5-10-szer olcsóbban odaadjon valamit.
    A másik talán hibám, hogy bedölök a 7000-erért 2 darab 1-2 TB-os pendrive trükknek. :)
    Az nyilván való, hogy a kapott pendrive.nak köze sincsen a USB 3-hoz. Hiába halványkék műanyag van a csatlakozónál. :) A sebesség adatok egy igen csak lassú 2.0 elektronikára utalnak. (talán ezért is olcsó) Persze azt se tudom, hogy a mutatott(extfat) méret igaz-e. egy normális formázás után derülne ki mennyi az a méret igaziból. :) De soha nem vettem a fáradságot, hogy rászánjak egy napot a formázással ezzel a sebességgel, ha tényleg 2 TB-os. Pár 10 GB-ot kíváncsiságból másoltam rá és a gagyi sebességet leszámítva hibátlanul rávitte. Így vélhetően 64 GB lehet a 1-2 TB-osnak eladott igen csak olcsó pendrive-ban is. Mivel egy 1 TB-os pendrive ára valahol az 50 ezer forint körül indulnak fel egész 210 ezerig vannak kétségeim, hogy odaadnak 4000-ért egy 2 TB-ost... :) Majd egyszer ha marha sok időm lesz tényleg megformázom... :)

Új hozzászólás Aktív témák