Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz atee #38 üzenetére

    Arról van szó, hogy engem már nem tudnak ilyen apróságokkal levenni a lábamról.

    Ha erről van szó, akkor rendben is van.
    De a korábbi kommented arról árulkodott, mondhatni ordított, hogy nem erről van szó, hanem erről: Vegyétek mert ettől többek, jobbak lesztek.

    Bocsánat, hogy én nem látom ezt az új 360 at akkora vívmánynak mint ahogy azt próbálják beadagolni...

    Megint rákérdezek: hol is van az kijelentve, hogy az "új" Xbox valami óriási "vívmány"? Én eddig ahol csak olvastam, mindenhol azt írták, hogy jól sikerült ráncfelvarrás, jól jár, aki megveszi, de ha konkrét indok nincsen, akkor mindenki jól ellesz a régi gépével is. Az MS sem sugallt soha semmit, ami ezzel a kialakult véleménnyel ellentétes lenne. Csak a te csőrödet bassza ez ilyen felállásban...

    Ráncfelvarrásnak a Falcon alaplapot a HDMI csatlakozót majd a Jasper alaplapot a 60 majd a 120 gigás verziókat tekinthetjük.

    Ez meg a Valhalla alaplap a 250Gb-s vinyóval és a wifivel, meg a jobb hűtéssel, a kisebb mérettel, a kisebb fogyasztással, a natív Kinect csatlakozóval, a több USB-vel. Szóval a Slim teljesen jól beáll a ráncfelvarrások sorába, sőt: keményen túl is teljesít, kvázi áremelkedés nélkül.

    (#39) atee: Tök jó, hogy te kitalálod, hogy ki mi alapján döntött, mit evett meg, illetve mi is neki a jó. Még szerencse, hogy erre mindenki szarhat magas ívben. Hadd döntse el mindenki saját maga, hogy mit és milyen preferenciák alapján akar, vagy nem akar megvásárolni.
    Úgy is mondhatnám, mindenki foglalkozzon a saját portájával, és ne a szomszédét nézze. Kevesebb elégedetlenkedő, irigykedő meg egyéb ilyen fajzat lenne, ha mindenki a saját dolgával foglalkozna, és nem próbálná kitotózni, hogy a másik mit miért vett meg.

    (#41) David93Pecs: A RRoD már elég régen nem rettegős téma, meg egyébként is, 3 év garancia van rá. A lemezkarcolás meg jó poén, de hát könyörgöm, meg is érdemli, aki használat közben shakernek nézi a konzolt.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák