Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz janeszgol #891 üzenetére

    "S20-ről S21-re érdemes lehet váltani"

    Érdemes lehet cserélgetni mindig ha a pénz nem számít vagy igen de van rá és mindig kell a latest/greatest.

    DE szerintem jópár éve már eljutottunk oda, hogy nincs értelme az évenkénti cserének. Feleségem egy !5éves! modellel egy S7el tolja. Napi szintü 2+h netmegosztás, 3h meeting, vállalati levelezés... és persze sok foto/video gyerekről... Annyi van, hogy munkahelyén rá kell dugnia töltőre különben du elköszön. Na bumm rádugja.
    Amikor rákérdezek, hogy cserélné e szinte a kérdést se érti, hogy minek. Amikor megtudja mennyi lenne egy új csúcs kiveri az ideg, hogy de abból gyerekekkel nyáron 2hétig nyaralunk. Vagy 1 hét tenerife. Ráadásul nem akar 70mmnél szélesebb telefont. Még a sima S21 is vastag. xperia 5 iit néztem ki neki de ahogy látom akkor lesz cserélve ha az S7 megadja magát. Olcsó modellt meg nem akar mert a mobilja rendszeresen találkozik a vizz/nyállal/bukással.... így ami nem vízálló kizárva.

    Én nagy galaxy vonalas voltam. De az utobbi időkben jórészt köszönhetően az exynosnak áttértem xioamira. Az S21 ultra jelenleg kb a kamerarendszer miatt érdekel. De az exynos fiaskó, elöző évi kamera fiaskó, aku/sot fiaskó az hogy nincs double sim, nincs microsd erősen csökkenti a kedvet arra, hogy kiadjak érte 500Kt. És lássuk be a 855el szerelt xioamim is mindenre elég az egy kamerarendszer ami kehés benne. Erre kiadni 500Kt azért erősen luxus/értelmetlen akárhogy is akarom meg kognitiv diszonanciálni magamnak, hogy de megéri... :DDD

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák