Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz #80123904 #21 üzenetére

    Én a te kommentedet nem értem. Hacsak nem dolgozol az Epic-nek vagy a Koch Media-nak akkor neked abból csak hátrányod származik, hogy a játék Epic exkluzív. Lehet nem érdekel, hogy még egy cégnek át kell add az adataidat, hogy nem tudsz offline játszani (egy single játékkal, khm....), nincs achievement, nincs cloud mentés, stb. de azért másnak engedtessék meg ha nem akarnak egy ilyen káros lépést támogatni.
    Az egyetlen elfogadható döntés az lett volna ha a Steam mellett a játék az Epic-en is megjelenik (elég jelentős vonzerő lett volna ha olcsóbban adják az utóbbin), és mindenki ott veszi ahol akarja, úgy senkinek nem lett volna semmi gondja. Így viszont nyilvánvaló, hogy az Epic egy rakat pénzt fizetett a játék kiadójának az exkluzivitásért, ami nekik jó, nekünk játékosoknak viszont egyáltalán nem.

    Az pedig, hogy egy A4 dev fenyegetőzik, hogy a sorozat a jövőben konzol exkluzív lesz ... hát nem tudom, gondolom az EA PR iskolájába járt. Én pl. fejlesztőként azonnal repülnék a cégemtől egy ilyen megmozdulásért, teljesen jogosan. Ezzel csak azt éri el, hogy a játékosok még inkább az A4 ellen lesznek, miközben eddig inkább a kiadót szidták. Még hozzáteszem, hogy az is teljesen elfogadhatatlan, ahogy a régebbi játékokat pontozzák most lefele a habzószájú játékosok. Az ilyen szélsőséges megmozdulások nagyon nem tesznek jót a PC gaming-nek.

    Én részemről most játszom újra végig az első két részt és terveztem a 3. beszerzését. Ha lesz ez is Steam-en amikor befejezem a második részt, akkor megveszem, hanem majd visszatérünk egy év múlva (de akkor már nem leszek hajlandó az eredeti ár 30-50%-ánál többet adni érte), vagy esetleg keresek valami más megoldást a dologra.

Új hozzászólás Aktív témák