Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz attila9988 #203 üzenetére

    Igaza van Döglött rókának azért sok mindenben nem állja meg a helyét a felvetésed.
    Xbox ebből szempontból ha már nappalidban van több szolgáltatást ad , van rajta EA Access, gamepass, EAremium,visszafele kompatibilitásnak hála, havonta 4-6 játékot kapsz a gold áráért.
    Ráadásul teljes értékű UHD BR lejátszó.ami manapság nem olcsó mulatság, még mindig.

    "Jó duma az, hogy "ha te multiplatform címekkel akarsz játszani akkor xbox1x"... de sántít a dolog abból a szempontból, hogy nem létezik a vásárló aki "csak multiplatform címekkel akar játszani"."

    hogyne lenne ilyen, akinek elege van a PC bővítésből és online multizni akar. nem pediga single player játékok érdeklik.
    X1 en stabilabb az FPS és magasabb a felbontás, mi nem rossz dolog az és jelenleg PC-s berkekben annyira kerül a box , mint egy értelmesebb VGA PC-n.
    Ráadásul azt se felejtsd el, hogy Pl utolsó COD részt 900 ezren vették meg PC re és 8 millióan Xboxra tehát míg az egyik már rég kihalt a másikon másodpercek alatt találsz játékosokat multizni, ami egy nagyon fontos szempont.

    nekem még ami szúrja a szemem a gyerekes hasonlatod, ma már a konzolok nem a gyerekeknek szólnak , elsősorban.

    Egy szóval az X1 egy remek gép . remek alternatíva a PC-n játszóknak és aki multizni szeretnének vagy éppen multiplatform játékokat előrébb helyezik, mint a Sony ex címeit. Én is ismerek ilyen emberkét aki hosszú évek óta most vett először olyan játékot boxra amiben van egyáltalán egyjátékos kampány mód, az RDR2-t.
    nem érdekli más, csak az online játék, nem is játszik olyan játékokkal amiben nincs mód elő emberkékkel játszani együtt.

    És azt viszont adom, hogy számít az exkluzív felhozatal, hisz ezért tart ott a Sony a boxhoz képest ahol, de létezik egy másik réteg is, akit az exkluzívok nem érdekelnek, csak a multi platform( Fifa, Forza, ) és multiplayer játékok, ahol a Box jobban teljesít az erősebb hardvernek köszönhetően. és ez a réteg ( aki szerinted nem létezik) bizony 40 millió vásárló köré tehető.
    Én imádom switchet és idegbeteg vagyok tőle mikor mindenki fikázza a hardver ,, tehát nem vagyok hardver mániákus, csak leírtam, hogy azért nem ennyire fekete fehér manapság már a játékpiac.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák