Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz KrAt #16 üzenetére

    "De gondolom ez is Steam verzió, nem konkrétan a játékok vannak a DVD-n, nem?"

    Ezt a kérdést most nem teljesen értem. A lemezen amit veszel fent vannak a játékok max. a frissítéseket kell letölteni. Aktiválni steamen kell, de hát most az miért baj?

    Feel Good Inc.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz parandroid #80 üzenetére

    "Most nézem, hogy a Day of Defeat Source is csak 10 EUR. Ezt érdemes megvenni? Ugyanaz, mint a CS Source, csak 2. világháborús shooter?"

    A DoD:S-nek ez az ára, tehát ez nem akciósan 10 euro, tehát ráérsz eldönteni, hogy kell-e.
    Egyébként ez a CS mellett a legjobb, legnépszerűbb HL mod, én nagyon rég, még hasonlóan a CS-hez bétás kora óta ismerem. A fénykorát valamikor 2003-2004 körül élte szerintem, pedig azóta leginkább csak előnyére változott (Source motor), de kisebb a scene, CS-t játszani trendibb, pedig ez is egy elég jó game.
    Azon kívül, hogy 2. világháborús más, mint a CS. Ma már a pályák jelentős része CTF (Capture The Flag) rendszerű - régebben voltak jópofa egyébb küldetések is. Amelyik oldal (német vagy szövetséges) megszerzi az összes zászlót kap egy pontot, mindenki visszakerül a respawn pontra és a zászlók is a default értéket veszik fel, indul minden előről. A játék nem fix x perces körökre van osztva, nem kell rossz esetben perceket várod ha elhalálozol, hanem pár másodperc után újraéledsz. Szintén nem kell fegyvereket venned, hanem kasztok vannak - hozzájuk megfelelő fegyverzettel - persze az elhalálozott játékosoktól ugyanúgy felveheted a fegyvert. Az egész valahogy pörgősebb.
    Picit más a fegyverkezelés, többek szerint jobb, mint a CS-ben, én ebben nem foglalnék állást. Ennek a lényege leginkább az, hogy nem a célkereszt kiszélesedésével jezi, hogy elhord a fegyver, hanem valóban mozog a kezed és a célkereszt.
    Grafikailag egyébként szebb és változatosabb, mint a CS.
    Nagyon nem akarok kapmányolni mellette, de nekem bejön a játéknemet és a felépítés. Kár, hogy a 2. vh-s témákért annyira nem vagyok oda, el tudnék képzelni egy DOD-os rendszert CS-s helyszínekkel és fegyverekkel.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák