Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D_r_u

    tag

    Juppí, végre beszerezhettem egy Steam-kompatibilis HL Anthology-t, mindössze 1100 jmf-ért. Az év vétele. :D

    Bici: Végül is a Half-Life 1 csak minden idők egyik legnagyobb hatású FPS-e (számomra pedig minden idők legjobb FPS-e), amely nem kevesebbet hajtott végre 98-ban, mint a stílus szinte teljes megreformálását. Érdemeit hosszan lehet sorolni, a nagyszerű sztoritól kezdve a remek AI-ig, amelyek kis túlzással éveket vertek az akkori konkurenciára. Az már csak a jókora hab volt a tortán, hogy az akkoriban divatos megyek 'oszt' lövök játékmenetet teli szórták apróbb logikai fejtörőkkel, kis gondolkodásra ingerlő szituációkkal. Ha a 90-es évek végén találkoztál volna vele, szerintem máshogy vélekednél róla.:)

    A második rész már közel sem lett ekkora durranás, ennek ellenére bőven átlag feletti. Olyan fizikát, amit abba beletetettek, azóta sem láttam sok FPS-ben, pedig már közel 5 éves a játék. A másik dolog, amely szvsz kiemelkedő lett, a karakterek arca, arcjátéka, és az élettel teli szemeik, amelyeket szintén kevesek tudtak hasonló minőségűre megcsinálni azóta.

  • D_r_u

    tag

    válasz Khaal #44 üzenetére

    Lehet, hogy csalódni fogsz, mert szinte semmi. Kapott fizikát, és szebb a víz, kb. ennyiben ki is merül a Source jelenléte. A teljes HL1 Souce alapra helyezését egy rajongói csoport csinálgatja már hosszú-hosszú ideje, Black Mesa Source néven. [link]

Új hozzászólás Aktív témák