Új hozzászólás Aktív témák

  • RyanGiggs

    őstag

    És tudjátok miért hányok azoktól a játékoktól amik "csak"
    internet alatt működik?
    Mert én fél évet külföldön dolgozom ahova ugyan viszem a gépet,
    de nincs net.
    Tehát ezzel amit megvettem eredetibe HL2 Ep.pack, nem tudok játszani
    mivel nem tudok csatlakozni a Steam-hez.
    Ezért se tudom,tudnám megvenni a Settlers7-et sem,
    mert nem tudnék vele játszani a kedves Ubisoft jóvoltából.
    Ugyhogy itt nem csak a pénzről van szó,hogy drágák a játékok.
    Hanem hogy megveszed,de akkor se tudsz vele játszani ha nincs neted.
    Hát a k. anyátokat ha már megvettem és még játszani se tudok vele!!
    Akkor meg minek vegyem meg?
    Én ezért vagyok híve a w.nek!

  • HaaS

    addikt

    válasz RyanGiggs #51 üzenetére

    Intézheted teljesen legálisan, hiszen nem _kell_ megvenned ezeket a "macerás" játékokat. Finito.
    Az igazi vesztesek ők, mert nem látják a pénzünket. Ennél többet nem tehetünk. Használj más (legális) lehetőségeket.

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    Közben azon gondolkodunk a kollégákkal itt, hogy milyen termék/szolgáltatás van, amit semmilyen módon nem tudsz továbbadni, eladni... már a sztímes szoftveren kívül.

    Eddig a fogtömés áll a legközelebb hozzá... de az is testreszabott, egyedi dolog, szóval nem az igazi. A kaja fogyóeszköz, az sem jó. Műtrágya:D? Beépül.
    Pacemaker:DDD? Azt is cserélhetik...

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • #65675776

    törölt tag

    válasz HaaS #53 üzenetére

    Szolgáltatások között rengeteg ilyesmi van. ÁSZF szerint pl nem ruházható át még a netelőfizetésed sem, harmadik fél részére meg pláne nem adhatod tovább (ergo nem kérhetsz érte pénzt).

    Ha termékre vagy kíváncsi: bundle sw-k, filmek és egyebek sem adhatóak tovább külön, csak és kizárólag a termékkel együtt (azzal viszont kötelezően tovább kell(ene) adnod).

    És még van sok ilyen. A Steam meg önmagában nem csak egy bolt, hanem egy szolgáltatáscsomag is. Nyilván ezzel összefüggésben nem lehet továbbadni a Steam-en beszerzett dolgokat.

  • HaaS

    addikt

    válasz #65675776 #54 üzenetére

    Nem igazán arról van szó, hogy külön nem adható át, hanem hogy egyáltalán nem adható át valami... úgy értem valami olyan dolog, amit megveszek, és onnantól belém van vésve, mint a déenes... ilyen szinten egyelőre úgy néz ki újat alkotott a sztím...

    Szolgáltatásra mi is találtunk sok példát, termékre még nem.
    A szolgáltatásos dologgal persze egyetértek (sztímmel kapcsolatban is), írtam is ma már vhol... van akinek megéri a dolog, van akinek nem... csak általánosabb volt így a kérdés - hátha több ötlet jön - alapon.
    Na meg persze a termék dolog sem száz százalékig igaz, mert nem terméket, hanem használati jogot vásárlunk... vagy mi a szösz. Erre még rájön a szolgáltatás, szóval aki védeni akarja ezt a sztímet az megteheti... persze attól még röhejes, de meg lehet védeni.

    Agyalni kiváló viszont, már lementünk a sörökért, senki nem nyerte meg a lehetőséget, hogy meghívja a többieket:).

    Nálunk a szoftver az termék, kópia, mint egy könyv. Megveszem, eladom, hajamra kenem... ami nem így működik, azt nem nekünk találták ki. Még jó, hogy - egyelőre - bőven van más, jobb lehetőség.

    Szóval ha van egyedi termékre ötleted, aminek a megvásárlása örökre szól, akkor jöhet, felajánlunk egy virtuális korsó belga barnát:)!

    Egy Ferrari esetleg:)?

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • Brutális eb

    addikt

    2009-B.Obama az első afro-amerikai elnök.
    2012-Elindúl az első Föld-hold turistajárat.
    2020-Elkezdődik a mars kolonizálása
    2027-Rádiójeleket fog a nasa a delta centurió csillagködből.
    2044-Kapcsolatfelvétel a Dekra Harron-ról érkezett földönkívűli értelmes életformákkal a Verzandokkal.
    2070-Megjelenik a HL2 Ep3 igaz 93 éves lettem(pipilni már nem tudok egyedűl) de Gabe bátyó szerint jó ötlet volt az epizódikus tartalom mivel fél- háromnegyed évente érkezhetnek a folytatások így nem avúl el az engine és szinten van tartva a feszültség. ;] :((

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák