Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz _X10Dead_ #612 üzenetére

    A china post gáz. Boltostól hallottam hogy ők se szívesen küldik azzal mert elvesznek, sérülnek a csomagok. Na persze a 20-25 nap is elég sok.

    Örülök, hogy mindenki gyors gps-ről beszél, de senki se teszi hozzá, hogy milyen körülmények között nézte. Internettel vagy anélkül, agps-el, cold-hot start-al..? Nagyon nem mindegy.

    Az akku kapacitásából kifolyólag számítani lehet az átlagos üzemidőre.

    A kijelzőjétől tartok kicsit, hogy nem olyan éles, nagy fényerejű mint az idei MTK soc-os modelleké, olvastam, hogy a napon se látni. Thl W8-am volt, azzal összetudom hasonlítani. Annak gyönyörű, brutál fényerejű képe volt, ezért sose használtam teljes fényerőn.

    Én is rendeltem egy W910-et, de az enyém is már a svéd megoldással jön már, hasonló úton mint másoknak. 3 napja "Order departed from sorting hub" státuszban van egyelőre, a magyar postánál csak célországba elküldve szerepel. Ez lehet hogy azt jelenti, hogy svédből mikor küldték ide. Érdekességként, - még a rendelés utáni napokban kaptam focal-tól egy levelet hogy a karácsonyra és az újévre való tekintettel késnek a csomagok, és a "Shipment Details"-nél egy 32 gigás class 4-es sd kártyát tüntettek fel 2012-12-12 shipping idővel.. :F
    Ha nem EU töltővel jön, akkor reklamálni fogok hogy adjanak valami kártérítést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák