Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz MasterDeeJay #25 üzenetére

    Nos, ha már adatról van szó, akkor nézzük:
    - Volt-e a pizzéria weboldalát üzemeltető személynek vagy cégnek engedélye az adattárolásra? Egyáltalán be volt-e jelentve az Adatkezelő hivatalnál hogy adatot kezelnek? Nem? Akkor a pizzéria is bajba kerül, nem csak a hacker,feltéve ha megtalálják, bár kétlem, ha csak nem hagyott hátra D.F.-et...ha nem, akkor soha nem lesz meg, mivel f*hungary@to*** mail címet adta meg, így vagy
    T.A.N.-on kersztül csinálhatta vagy
    szerintem inkább intraneten(belső hálózatról,pl nyílt wifin) keresztü. Kisebb a kockázat,tehát a gép IP-je D.F. hiányában nem lesz meg...bár ha kezdő, a célpontból ítélve talán az, biztos hogy hagyott hátra valamit...

    Én pl nem kínlódtam volna WAN-on keresztül. Sajnos a felmérés valós lehet, minden 3.dik router sebezhető beállítási hiányosságok miatt. Alapértelmezett jelszó használata,nincs wifi elszigetelés(bár ezt kevés router tudja)...

    Nagyon sanszos hogy a szerver és a wifi egyazon routerről ment...szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák