Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    ide üssetek! ;] ...én sokkal jobban örülnék egy novalogic által fejlesztett f22 lightning4-nek vagy akármilyen régi f22 lightning/f16mrf-hez erősen hasonlító új játéknak :K ezek is arcade vadászrepülős játékok voltak, de nekem sokkal jobban tetszettek... a hawx valahogy nem jött be :( valahogy nem jött át a hangulata... viszont amikor anno egy voodoo-val nekiültem f22 lightning3-azni az kegyetlen jó volt... volt (van) egy genius flight2000-es joy-om és nagyon nagy volt tényleg a hangulata... amikor megpadlózott utánégetővel döngettem a kifutón, szó szerint remegtek az ablakok... a rakomány meg pl. 1db termonukleáris bomba volt, nem pedig többszáz rakéta... a hawx-ban ez nem tetszett, hogy vitt az ember 100tonnányi robbanóanyagot és tucatjával jött az ellen :( (számomra egy idő után unalmassá és monotonná vált)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák