Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Én most néztem csak meg a filmet nagyon fain, de van pár dolog aminek nem örülök.

    Rögtön az egekbe magasztalt látvány ami persze jó, de már egy sima tájról is nehéz eldönteni hogy valódi, vagy már az is CGI. A régi 90es évekbeli részekben az tetszik a legjobban és ma már szvsz leutánozhatatlan hogy a táj még valódi, csak a dínók nem. Persze meg van annak is a logikája ha egy sziget épp felrobbanni készül, talán egyszerűbb számítógéppel megoldani mindent. Hangulat szempontjából nekem a 93-as és 97-es évben kiadott rész a legjobb és érdekes hogy amíg az első jellemzően élénk színekkel operál, addig a második végig komor és szürke de úgy is jó.

    A szigeten kicsit kevés időt vagyunk, én azért egy kicsit tovább paráztam volna a vulkántól is.

    De végül nem haragszok a folytatásért sem, nem lett az rossz. A vérátömlesztés külön érdekes volt, és amin tegnap óta röhögök ha eszembe jut a jelenet amikor Dr. Wu megtudja hogy a színtiszta minden porcikájában gondosan ellenőrzött raptorban már a T-rex vére kering :D

    A többit nem sorolom végig, mert káosz elmélet a köbön ;]

    1ébként egy másik fórumba felmerült egy olyan opció hogy ez az egész baromság, mármint a kimentés, mert mivel mindent 1ső perctől kezdve kémcsőben hoztak létre, ugyan miből tartott volna újra létrehozni a dínókat?

    A másik hogy bár megsemmisült az Indominus-Rex csontja a kastélynál, de a komplett csontváz kb. még mindig ott lehet a medencébe, hacsak a teljes sziget meg nem semmisült. Apropó, a kislányt nem lehet semmiért se hibáztatni amiért kiengedi az állatokat mert a Moszaszaurusz már régen az óceánban úszkál, mert ugye nem zárták vissza a medencét a film elején.

    Részemről a film 7/10, látszik rajta hogy annyi minden van hogy nagyon nehéz 2órába belesűríteni a dolgokat. És megint csak a 90es évekre tudok visszatérni, főleg az első résznél nem volt ennyire feszített a tempó, mégis jó volt. Persze ha kijött volna ez a rész csak a szigettel robbanással a végén aztán a 3adik rész csak a kastélyról szólna, más meg azért hőbörögne hogy túlságosan nyújtott.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák