Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Watt25 #775 üzenetére

    Hat en pl. hetvegen voltam megint Szfvaron, es veletlenul se azt tervezi, amerre en mennek jozan paraszti esszel (jo, ebben benne van, hogy a lakotelep kozepen volt a potty, de az ott nem akkora kulonbseg mint egy bp-i oriaslakotelepen). DE ha egyszer elvisz ilyen iranyban, utana mar azt fogja gyujteni, hogy arra jo menni, es tovabb erositi, a logikus helyett... az egyforman ritkan hasznalt utszakaszokra kene egy kis plusz sulyszorzo a rovidsegnek, persze csak azonos rendu utak eseten (de hat velhetoen a fout ugyis sokat hasznalt). Ez meg az en tapasztalataim szerint van egy kicsit alultervezve (gyors modban kozlekedve).

    Ezt egyebkent nem is tudtam, hogy aktualis forgalmi infoktol fuggetlen is idopontfuggo, hogy merre tervez. Pomazra altalaban Bp-rol kifele elvinne Szentendrere, sokkal tobbszor, mint ahanyszor problemasnak igerkezik a forgalom miatt a budakalaszi hev-atjaro. De volt mar hogy tenyleg befele vitt, akkor meg is lepodtem. [Igaz, itt a tomegkozl. forgalma viszont tenyleg konkretan csak idoponttol fugg, ami szamit az atereszto-kepessegben.]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák