Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no01ricsi

    tag

    válasz Kbali #7454 üzenetére

    Valóban, én is kíváncsi lennék mi folyik a háttérben.
    De sem itt, sem a hivatalos oldalon semmi infót nem láttam

    persze az nekem nem válasz, hogy dolgozunk....

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: PRicsi83

  • merqree

    őstag

    válasz Kbali #7454 üzenetére

    Biztos sok embernek kibaszott fontos az a rühes pont...
    A környékemen jelen pillanatban több, mint ötezer-hatszáz wazer van.
    Itt kb 10-en sírtok/fostok a pontokért.

    Ennyi.

    szerk: Miért nem azon megy a sírás, hogy a térképszerkesztőben ez vagy az a problémád, és nem tudod megoldani...

    [ Szerkesztve ]

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Kbali #7454 üzenetére

    Aranyos vagy ahogy az én megnyilvánulásom alapján sértegeted a többieket is. Bár nem lepődöm meg ezen, hiszen neked ez az imidzsed, hogy anélkül hogy tisztában lennél azzal ki mit mondott vagdalkozva reagálsz dolgokra amik szembejönnek, a mindenttudó attitűdöddel.
    Kár hogy arra nem válaszoltál, hogy honnan tudod hogy mennyi valóság abból amit mondtam, ha te magad sem tudsz róla pontos infókat. Illetve hogy ítéled meg a valóságtartalmát valaminek amiről még annyit sem tudsz. De nem baj, emelkedjünk ezen felül.

    Én soha nem írtam hogy minden tudok, vagy hogy tisztában vagyok a Waze szerverek és az azon futó algoritmusok, servicek pontos működésével. Ezt te haluztad be magadnak. Illetve valamiért az emberek úgy gondolják hogy mi mindent tudunk, aminek igyekszem megfelelni azzal, hogy amit tudok és amire a tapasztalatok következtetni engednek azt megosztom. (Azok a tapasztalatok, amiket közt olyanok is vannak, amiket olyanok szedtek össze, akik már hosszú évek óta minden nap használják és a szabadidejük jó részét rááldozták.) Ezen felül valami olyan választ igyekszem adni, ami ha mást nem, legalább megnyugtatja valamelyest az embereket avgy legalább valami válasz. Biztos ezt is tudod, de mindenkinek rosszul esik ha kérdez, de nem reagál rá senki. Most arra mit mondjak hogy "megint nem frissültek 4 napja a pontok, csak nekem van így? Újratelepítettem a klienst meg beléptem a szomszéd accountjával is meg telefont is cseréltem meg szolgáltatót és mégsem." Erre annyit lehet reagálni, hogy várj türelemmel, de az van akinek nem elég. Hozzá szoktam toldani, hogy ez szerver oldali dolog, nem segít hogy az idődet azzal töltöd, hogy újratelepíted. Persze neked ez is okoskodásnak tűnhet, de van akinek ez nem nyilvánvaló. Mint ahogy az sem (amit most írtam le), hogy elég erős korreláció van a között, hogy nem nőttek az elkönyvelt meg kilométerek meg nem is érkezett meg az értük járó pont. Ez így jól is van, akkor lenne gond, ha nem így lenne. Miért kell ezt leírni? Nem tudom, de ennyi futja az erőmből.
    Van aki valamiért nagyon várja hogy frissüljenek a pontok, én azt sem tudom nekem mennyi van, mert nem izgat személyesen, de mivel mások már elkeseredésükben egy csomó felesleges dolgot csinálnak foglalkozom vele.
    Ugyanez a helyzet a bejelentkezéssel, van aki a "lépj be a felhasználónév jelszóval, ne a telefonszámot add meg kezdésként, az nem jó" közli hogy igen ezt csinálta és azt mondta a Waze hogy "ismerősnek tűnsz, de elveszett az akármi a fekete lyukban". Kipróbáltam nekem is mond ilyet, akkor ha nem a felhasználónév - jelszó párossal lépek be, hanem a telefonszámmal próbálom azonosíttatni magam. De hogy ezt miért kell így kihangsúlyozni szintén nem tudom.
    Persze szerinted ennek sincs értelme ha leírom, ne aggódj nem is fogom ezek után. Ez nem megsértődés, csak hát nem szeretném hogy rosszul érezd magad, de majd te akkor válaszolsz ezekre a kérdésekre, mert te tudod mi hogy működik.

    De ha már itt tartunk, hogy ki viselkedik úgy, mintha tudná hogy mi hogy működik:
    (#7441) Kbali
    "Épp ez a bajom mostanában: teljesen következetlen - a tervezés mintha nem venné egyáltalán figyelembe az aktuális jelentéseket - egy olyan útra simán bevisz, ami piros, tele jelentéssel (nem egy, hanem sok) és tényleg áll."

    Tehát te tudod hogy működik a routing szerver? Igen? Nahát... Ha nem akkor meg mi alapján ítéled meg hogy mit hogy vesz figyelembe?

    Ez vicc vagy ember, azzal együtt hogy ez pont annyira sugall bármit hogy ki mennyire bennfentes mint amiket én írtam, ez a kijelentés ráadásul hülyeség is.

    Igazából egy arogáns paraszt vagy, aki beleköt mindenbe csak azért hogy ő tűnjön okosnak. Én még emlékszem a "múltkori" vitára amihez semmi közöd nem volt (és a végén marcedli kért bocsánatot más nevében, akinek meg aztán tényleg nem volt köze hozzá) (a "magától befrissült a kínai storeból az apkmirroros Waze történet"), kiderült hogy nem volt igaza a csávónak, Wattnak volt igaza és mégis belepofáztál hülyeségeket és szidtál összevissza embereket olyanért, amiket nem is írtak le (köztük engem). Innentől nem tudom honnan veszed a bártoságot hogy megmondd kinek és mit szabad.
    Ha ennyire sok időd van menj és olvasd vissza a beszélgetést, bár kétlem hogy sikerül feldolgoznod ki mit írt és ez mit is jelent.

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák