Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juditta_56

    aktív tag

    válasz Watt25 #4935 üzenetére

    Elnézést, hogy nem válaszoltam rögtön a kérdésre!

    Ritkán járok arra, nem figyeltem meg, hogy ezelőtt mit írt.

    A múltkor elfogadtam, hogy az ellenkező irányba menet, a Damjanich utcába a Waze szerint nem kell bekanyarodni, mert csak arra lehet menni, főútvonal, stb. De itt most más a helyzet, a Péterfy Sándor utcai lámpánál készült a printscreen, ha tényleg azt írta volna, hogy Baross téri felüljáró felé tartsak balra, azt értettem volna. De ha nekem a RotteNbiller utcából A Rottenbiller utcába kell kanyarodnom, az - akárhogy is nézzük - zavaró. Az is tény, hogy csak a figyelmeztetések hangja van bekapcsolva, tehát nem tudom, hogy mit mondott, merre menjek.

    Hozzáteszem, hogy az M3-as bevezetőjénél a Kacsóh felüljárón állandóan arra utasít, hogy tartsak jobbra, még akkor is, miután a középső sávban felmegyek a felüljáró tetejére, és a Hungária körúton folytatom az utamat (balra) a Waze szerint is. Ott pl. ha jobbra tartok, akkor az az útvonal a Ligeten keresztül a Hősök terére vezet. De ezt - szerencsére - már nem hallom, mert ki van kapcsolva.
    Hatvan éve ebben a kerületben születtem, csak 13 éve élek vidéken, "kicsit" ismerem a környéket. Ilyenkor mindig arra gondolok, mi lenne, ha egy környéket nem ismerő ember ülne a helyemben? Nem kötözködésből írom le ezeket, de ha ilyen vihart kavar, ígérem, nem szólok többet. Én elvagyok a Waze-val így is.

    "You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Új hozzászólás Aktív témák