Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz Blizzardking #4526 üzenetére

    Hu ezek hatalmas dolgok lennének szerintem így.
    Viszont eddig még nem láttam olyan fejlesztést ami a mi kívánalmainkat figyelembe vette volna.

    Mint régen írtam, akár fizetősen is használnám csak legyen már pár kis ember számára is hasznos fejlesztés.
    Most ha az új verzió kijön , mint néztem az se hoz azt mit valós értéknek, előrelépésnek hívnák.

    Szóval ingyenesnek így jó, de fizetősnek legyen jobb! Biztosan fizetne sok ember érte, csak hallgassák meg a hibákat végre! Pár alap fejlesztés beleférne tuti.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Blizzardking #4526 üzenetére

    "Vagy tegyék lehetővé, hogy a közösség skineket gyártson hozzá."

    Ezt már én is fölvetettem korábban. A 2D/3D váltó jó példa. Ha visszakeresel, találsz rá megoldást, mert megerőszakoltam a Waze -t. De, nem kéne megerőszakolni, ha nyilvánosak lennének az intentjei, broadcast -jai. Ha már közösségi...

    [ Szerkesztve ]

  • marcedli

    tag

    válasz Blizzardking #4526 üzenetére

    Amikor legközelebb találkozunk a központ tagjaival, fel fogjuk vetni ezt a kérdést. De tekintettel az útvonaltervező szerver működésére, nem sok esélyt látok rá, hogy megvalósul. Nagyon limitáltan vesz figyelembe olyan adatokat, amiket az alkalmazásban adsz meg. Ilyen például a fizetős utak elkerülése.

    #csakawaze

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Blizzardking #4526 üzenetére

    Ez kicsit ilyen user-oldali lett, de az én hibám hogy nem azt írtam amire gondoltam.
    Ugye a Waze alapvetően online, a szerver tervez fent, sok mindent ismerve. Ha ebbe belekevernél olyanokat, hogy "ennek a usernek ezek a tiltott újtjai" ráadásul sok kicsi szegmensből vannak az utak (városon belül), akkor ott az egész utca tiltott aminek azonos a neve? Csak az a szegmense amit kijelölt? Ha össze kéne őket fogni akkor azt hogy oldanád meg kliens oldalról? De ugrojunk mondjuk hogy ezek megvannak.
    Tervezés: Keressük elő x user tiltott útjait és amikor tervezünk ezeket hagyjuk ki, jó akkor ezt lokálisan meg központilag is tárolni kell és frissen tartani (mert offline is lehet tervezni vele, csak nem annyira javallott), plusz bonyodalom a tervezés során. Tegyük fel, ez is oké, de akkor mennyire kerülje el? Minden áron? Ha nincs más út akkor dobja fel hogy nincs út, ha csak az az egy van akkor menjen azért? Vagy ha nagyon nagy a kerülő akkor is vigyen át rajta? Szerintem ez már jóval meghaladja azokat a kéréseket, mint hogy "szóljon ha célforgalom/magánút típusú útra visz be (mert ott a cél)". Arról nem is beszélve hogy ezt valaki kipróbálja, majd elkezdi önteni a jelentéseket, hogy "szar itt miért nem vitt arra mikor arra gyorsabb" (mert közben megcsinálták az utat, ő meg elfelejtette törölni a tiltást) én meg itt megőrülök hogy mi lehet a baj és nem fogom megtalálni természetesen soha az életben. Persze ugye ez mind fikció, de látom én már (anélkül hogy tudnák a vezetők meg a fejlesztők hogy valaki szeretne ilyet) a hibákat is. Ettől még okosan használva természetesen hasznos lehetne.
    De egyébként persze jó az ötlet, meg a testreszabhatóság is (bár ez orbitálisan nagy szívás fejlesztői oldalról egyébként), de természetesen ha jól megcsinálják akkor nagyon nagy királyság.

    simico: Holnap (vagyis majd ma) reggel megnézegetem őket, köszi hogy belinkelgetted meg leírtad!

    [ Szerkesztve ]

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák