Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Monkey Island, Syberia, Civilization(!!!), Doom, Quake, Silent Hill: ezek szerintem nagyon hiányoznak a listáról.

    Ellenben nem értem,hogy kerül a listára a Counter Strike, meg a Lego Batman. Meg mi a tököm az a "Tom Clancy's"?

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz mephi666 #164 üzenetére

    Mi az, hogy semmi értelme?! Szórakoztatja az embert, ennyi célja van a játéknak. Álljon már meg a menet, nem akar ez a játék zenélni tanítani!

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz mephi666 #167 üzenetére

    Miért kellene, hogy haszna legyen?!
    Mi haszna van a többi videojátéknak? (Semmi, "csak" szórakoztat és kikapcsol.) Miért kellene ennek másnak lennie? (Azért, mert ezzel szemben ellenérzéseid vannak, amiket megpróbálsz ilyen "érvekkel" megtámogatni.) Hidd el, a GH-val játszó emberkék nagy részének (köztük nekem) nincs igényük arra, hogy megtanuljanak zenélni. Nekem például nincs hozzá tehetségem, nincs hozzá fülem, nincs meg a szükséges kitartásom, és nincs időm sem. Akkor minek erőltetni? Hétvégente néha összejövünk a haverokkal és elbohóckodunk a GH-val, de ettől egyikünk sem hiszi azt, hogy tud gitározni.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz priti #213 üzenetére

    Óriási tévedésben vagy, de valahogy nincs türelmem tételesen végigmenni azon a sok marhaságon, amit a hozzászólásaidba belesűrítettél, meggyőzni úgysem tudlak - és nem is akarlak. Két dolog világosan látszik a hozzászólásaidból, az egyik: halvány lila fingod nincs a GH koncepciójáról; a másik: a zenélés a szabadidő hasznos eltöltésének alfája és omegája (mondhatnám "hangszernáci" vagy [a nyelvtannáci analógiájára]). A fentieken túl egyiket sem kommentálom.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz priti #217 üzenetére

    Oké, én feladom, klinikai eset vagy.

    (#219) Hintalow: Szerintem (!) a fizikai adtahordozós játék kiadásoknak csak Collector's meg mindenféle csilli-villi Edition-ként van értelme, ahol kapsz néhány extra dolgot is a játék mellé (figura, térkép, felvarró, zenei CD, poszter, stb.) A "sima" kiadásnak, amiben van egy vagy két DVD meg egy vékonyka kézikönyv egy sima DVD tokban, én nem látom értelmét, csak a macera van vele (foglalja a helyet a polcon, telepítéshez kellenek a lemezek, általában a játékhoz is szükség van a lemezre, stb.) Számomra sokkal kényelmesebb, ha bármikor, bárhol le tudom tölteni és telepíteni azt a játékomat, amivel játszani szeretnék. Ha pedig valamelyik játék különleges élményt nyújtott, akkor abból rámegyek a gyűjtői kiadásra. A régi játékok kicsit más tészta, ott szinte minden dobozos kiadás tartalmazott némi extrát, azokat én is szívesen gyűjtöttem volna, de hát akkoriban (kb. 15 éve) is 10 ezer forint körül járt egy játék ára, ami akkor szinte megfizethetetlen volt.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák