Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor77

    titán

    válasz #57919488 #37 üzenetére

    Komolyan, te vágod miről beszélsz? Most a család, hogy jön ide? Vagy a WoW-ot nem játszhatja 70 éves? Diszkriminálsz. Aki egyedül él, az kevesebbet fizet a tévéért?

    Mondok szebb példát. Xbox Live. Jé, előfizetés, hogy játszhass.

    Csinálni kell. Kész. Pont.

  • hommeros

    őstag

    válasz #57919488 #37 üzenetére

    Nagyjából értem mire gondolsz. El is gondolkoztam rajta. A TV jó esetben értéket is közvetíthet, nem egy szubcsoportnak szól, kortól nemtől független és bárki bármikor élvezheti. Műalkotásokat nézhetünk meg, tudományos műsorokat, stb. Persze, van Győzike is, de akinek ennyit nyújtott a televíziózás, annak nem túl cizellált ezen a téren az ismeretei. Egy internet + TV előfizetés 4k a Diginél - és alap szórakoztatásnak felel meg, egy WOW elő-fizu ugyanennyi, ami lássuk be, közel sem veheti fel a versenyt tartalomban és szórakoztatásban (mivel a wow is internetet használ) egy TV+NET előfizetéssel, így a wow az alap szolgáltatásokra épülő szórakoztató tartalom inkább. Az internet EU szerint mindenkinek jár és támogatják sőt sürgetik az elterjedését, mivel értéket képvisel. Nem emlékszem, hogy a WOW-ra is ezt írták volna, vagy ilyen értékként kezelnék.
    Viszont aki hajlandó megfizetni a wow havidíjat, az az ő dolga.

    A Blizznek sose adtam pénzt havidíjra, nem is fogok. Játékos tehenek meg pandák nem fogtak soha meg. A Diablo 3-at is az emlékek miatt vettem meg, tévedés volt. GW-nek viszont adok egy esélyt. Nagyon remélem, hogy a wow szubkulturálisan finomhangolt tehéncsordája (a játékban ugye az is lehetsz) nem akarja ráerőltetni erre a játékra is majd a sajátosságait, mert már tettek tönkre így pár játékot. Bár ez GW előző részeinél se ment.

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák