Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Stauffenberg #44 üzenetére

    Most hány százalék? Nem mától kezdik árulni? Mert akkor nulla. Írok egy-két dolgot, de alapvetően nem összeveszni akarok, értem amit írsz, csak nem teljesen értek vele egyet.

    250ezer előrendelés csak az AT&T-nél, dupla annyi mint a 4 esetében volt. Azt is tudom, hogy az i4 ismerőseim 90%-a cseréli az első két hónapban, velem együtt. És azt is tudom, hogy emellett a 3GS ismerőseim (ilyen kettő van) is cserélik az első etapban. Sőt, három egy évvel korábban vérandroidos haverom is erre cserél, fél éven belül. Tehát nem reprezentatív minta alapján azt tudom mondani (és mivel nincs másom, de tudomásom szerint másnak sincs), hogy igen sok ilyen készülék lesz. Olyan 30-40%-ot saccolnék 2 hónapon belül. De ez keményen vélemény, tehát nem szentírás. Legyen mondjuk 20, mert annyi biztos lesz.

    Bontsuk meg az AppStore használókat. i4 és korábbi jelenleg. Tapasztalataim szerint, megint saját és nem reprezentatív, aki használt almát vesz az JB-zik, és többnyire nem vásárol programot, max nagyon keveset. Mert nem volt pénze a jobb telefonra sem, nem fog ehelyett 2ezret telefon játékra eltolni. Főleg, ha tudja, hogy az valami butított verzió, és a telefonján csúnyább lesz. Persze tisztelet a kivételnek, ami mindig van, de mondom, a tapasztalataim után, ahányan érdeklődtek, és akik megvették a korábbi telefonjaim, haverokét stb, ezt látom. Na most, kire alapozna az AppStore-ban az, aki új játékot fejleszt? Biztos vannak statisztikák, milyen telefonról vásárolnak meg, milyen áron és milyen típusú játékokat.
    Aztán a fejlesztő dönt, hogy ez neki mennyi energiát ér, hogy ezen is fusson (ezért marad ki sok játék fejlesztésből a PC, ami erős hardver és nagyon sok embernek van, a PS2, ami meg gyenge, olcsó, de rengeteg embernek van)

    Az tény, hogy az alma sokkal jobban optimalizált vas, és hogy hiába erős az android, ha nincs jó optimalizációs környezet stb. Viszont ha két mag kell, mert ez az alap, akkor ez van. Ha jó VGA kell mert ez az alap, akkor meg az van (ugye A5ben 7szer gyorsabb a GPU mint az A4ben)

    És itt egy teszt
    Azért nem kicsit erősebb az a hardver...

    Tehát én megértem a nézeted, sőt, én is megírnám mindenkinek, DE a piac nem jótékonysági intézmény, és minden ilyen döntésnek okai vannak, aztán vagy elfogadjuk vagy nem, tenni ellene nem tudunk. Ezt mondták, aztán vagy így lesz, vagy úgy, meglátjuk. Meg lehetne csinálni máshogy is, de ha nem csinálják meg, nem feltétlenül azért, mert parasztok, hanem azért, mert 1 hónapot számolt vele a pénzügyes, és kihozta, hogy ezt így nem éri meg. :)

  • Xaels

    félisten

    válasz Stauffenberg #44 üzenetére

    GTA3 és IB nem egy kategória játékmechanikában. Lehet a GTA nem lesz annyira "szép" mint az IB, de személy véleményem szerint játéktechnikailag sokkal összetettebb és sokkal több minden van amit a háttérben a CPU-nak számolnia kell. Nem minden a grafika ilyen téren sem.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák