Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agressiv

    addikt

    válasz hunboy1974 #8 üzenetére

    Belső nézet nélkül egy autósjátékból need for speed lesz, ami egyenlő a gagyival. Azon sem lepődnék meg, ha ezek után kézi váltó sem lenne és simán a gázt lenoymva végigmennénk a pályán...

    Hát még a borz.....

  • agressiv

    addikt

    válasz zolee5016 #26 üzenetére

    Jó érvelés. :W Attól, hogy te és szerinted senki sem használja, még igenis hiányzó dolog, annak, aki így játszik.

    A Dirt undorító, mert nincs egy fix játékstílus, hanem minden szarral kell menni, ami engem nem érdekel. A showdowm egy klasszikus gagyi konzoljáték lett és ezekszerint a grid2 is ugyanolyan gagyi lesz.

    A Need for Speed játékok pedig nevetségesek egytől egyig a High Stakes óta szerintem.

    Apropó amúgy van olyan játék ami nektek is jó,és nem 2 naponta valami másba fogok mert ez mind szar.

    Igen, a GRID. Az az, ami. Beülök egy tuningolt gépbe és nyomom neki. Ha rallizni szeretnék, akkor előveszek egy olyan játékot, de az vicc, hogy a DIrt-öt elkezdem játszani, majd mindenféle szarral kell menni ami engem nem érdekel. Ha rallizni akarok, legyen ralli játék, ha pályán szeretnék menni, akkor legyen az. Ne összevissza ezt gyűlölöm a Dirt-ökben.

    A Driftelést pédlául értelmetlen divat baromságnak tartom és mindíg gyűlöltem, egészen addig, amíg a GRID-ben nem próbáltam, mert belső kamerából igencsak adja és az első és ezek szerint utolsó játék amiben én is élveztem a drift-et, de nem hiányzik.

    Az ilyen játékokról (autós :pl ez vagy akár nfs,dirt)szóló topicokban az ilyen kommenteket erőltetők 90%a kb 1 órát sem tölt el a játék mellett,nemhogy kijátszaná esetleg.....

    Mert valakinek élvezhetetlen így a játék és nem azért játszok, mert kötelességem, hanem szórakozásból és egyszerűen nem szórakoztat.

    Mellesleg a mai játékok 99.9%-a egyszerűen gagyiság, főleg ami az autós játékokat illeti. az egyiknek olyan az irányítása mint egy RC autójé, a másik meg annyira élethű akar lenni, hogy irányíthatatlan, ezek a neeed for speed Shit-ek. Anyám fordjával virgoncabban veszem a kanyarokat, mint abban a játékban 40-el egy tuningautóval ugyanmár.

    A GRID-ben megvan a tökéletes kompromisszum, ebben megint elb@sszák.

    Hát még a borz.....

Új hozzászólás Aktív témák