Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz agressiv #25 üzenetére

    Belső nézet nélkül egy autósjátékból need for speed lesz, ami egyenlő a gagyival. Azon sem lepődnék meg, ha ezek után kézi váltó sem lenne és simán a gázt lenoymva végigmennénk a pályán...
    Ez és a tiedhez hasonló vélemények erősen túlzások ,már bocsi.......Miért is lenne gagyi ugyan már......
    Az ilyen játékokról (autós :pl ez vagy akár nfs,dirt)szóló topicokban az ilyen kommenteket erőltetők 90%a kb 1 órát sem tölt el a játék mellett,nemhogy kijátszaná esetleg...... :U Ez csak egy kákán is csomót kifogás ,hogy azé,me nincs beslőnézet.......szar ez......Szóval a mai napig lanozok a Grid 1-ben és bizony ott senki!!!!!!!!!!nem megy belsőből hanem motorház ill hátsóból,hogy legyen rálátása a körüllévő játékosokról is.....És ez nemcsak a Gridben van így hanem Nfs,és Dirt vonalon is,bár a Dirt ,mivel single-futam ott azért vannak belsős menők......Apropó amúgy van olyan játék ami nektek is jó,és nem 2 naponta valami másba fogok mert ez mind szar.................. :C ;] :R
    Nálam egy játék addig tart amíg nincsen kijátszva,addig nem kezdek mást.... ez alól eddig csak a tdu2 a kivétel mert baromi sokat kell robotolni,hogy meglegyen mindened.Az Nfs-ek meg ugye leredukálódtak 2-3 napos játékokká talán a 2 Shift ami üdítő kivétel.....

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

  • zolee5016

    őstag

    válasz agressiv #42 üzenetére

    Értem én a belső nézetes problémát,és gondolom nem lett volna akkora kunszt beletenni....De csak azért lehúzni az egész játékot mert alapból nem lesz benne...túlzás......A Dirtekből én is csak a rallye-szekciót játszom a többi nem érdekel.......Az NFS-ek tényleg meg sem közelitik az elvárt szintet.(főleg fizikailag) Talán a még mindig a 2-shiftet védeném ,mert legalább ronggyá moddolva egész jó játékot lehet kihozni belőlük.....
    De a Gridre visszatérve....csak az a bajom ,hogy látatlanba ezt hallom....grid2 kuka,meg übergagyi,és csak a belső nézet hiánya mondatja ezt veletek,semmi kipróbált játékismeret,vagy fizikai,grafikai tapasztalat nincs e kommentek mögött......Ha jó fizika lesz(erre minden esély megvan,mert mint tudjuk a fejlesztők ,minden autót élőben is kipróbáltak)ami társul egy korrekt grafikával (amit egy trailer videóból lehetetlen leszűrni)akkor várjuk már meg a megjelenést, és formáljunk véleményt......(a grafikai előrelátásról mindig az jut eszembe,hogy az NFS-ek trailerei milyen komolyak,szépek meg fizikára menők..a játék meg ...hát nem az igazi)
    Szóval türelem és és elnézést (tőled is) de nem akartam a torkotoknak ugrani,de egy kicsit erős a 0 tapasztalatra épitett kukába vele kommentekből........ :R :R
    Megyek GR-be Gridezni....jöttök?????????????? ;)

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák