Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) wolfman

wolfman
(veterán)

Ilyen ázsiai driftelős tuning verdák között elfér a Veyron meg a McLaren? Nem bivaly autók ezek ebbe a mezőnybe?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) Physicist03

Physicist03
(senior tag)

Megérkezett a hivatalos pályalista is, frissítettem a hírt.

(#3) .noxwill

.noxwill
(veterán)

Hát nem valami gazdag pályalista. Ráadásul az egyik kedvenc pályám, a Yas Marina is Pre-order. Menjetek tudjátok hova :(((
Azért várós.

Ok, nem görgettem le :DDD
Így viszont not bad :C

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#4) nemeth989

nemeth989
(aktív tag)

Miért kell nekem minden GRID-es hírt elolvasnom, most kezdődik a vizsga időszak :DD
Áhhhhh miért rendeltem elő már 3 hete, hogy fogom ezek után kibírni, hogy ne toljam :DD

(#5) Physicist03 válasza .noxwill (#3) üzenetére

Physicist03
(senior tag)

Bizony, 82 van ott :K
Szerintem a Yas Marina nappali verziója pre order csak, az éjszakai benne lesz anélkül is. Legalább is én így értelmezem.

(#6) Pityesz666

Pityesz666
(csendes tag)

Erre vàrok màr ezer ève. Huu de nagyon kivàncsi vagyok... Csak lenne màr meg. Ezt le se birom majd rakni. Tekerjük előre az időt!!!! :))

(#7) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hát nem kevés. :D

Viszont most megy épp GT6 event PS3 tulajoknak, asszem ott megint elborult a készítők agya. :Y (1200autó)

Live-Die-Respawn

(#8) XuChi válasza oriic (#7) üzenetére

XuChi
(addikt)

Ha olyan rossz lesz mint a gt5 akkor nekem nem kell a gt6. Legyenek végre normális pálya grafikák benne. Jó hangok, rendes törés modell és rendesen kidolgozott autók. A gt5 az kb ps2 szint volt.

(#9) Valentino K.

Valentino K.
(senior tag)

Öööö már nem azért, de ezeknek a nagy része ugyanaz a pálya, csak más útvonallal, nemde?
Ha ez így van, akkor azért annyira hű de nagyon sok nincs :U

(#10) Ipszilon válasza Valentino K. (#9) üzenetére

Ipszilon
(csendes tag)

A Codemasters mindig is jó volt a pályák számával való bűvészkedésben. A Dirt 3-ban is volt helyszínenként egyetlen egy viszonylag hosszú szakasz egy elágazással, és azt variálták úgy (nem ez elejéről indulsz, visszafele mész, az elégazásnál jobbra vagy balra mész), hogy ötnek tűnjön.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.