Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz ETOM #29 üzenetére

    a patch visszavett a grafikából a fps előnyére. a leírás optimalizálásról szólt de valójában kivettek egy két dolgogot. patch nélkül is dx11 futott egyébként. volt még egy pár trükk amivel csúcsra lehet járatni a grafikát az alap ultra beállításokon túl is. .. ( txt fájlbna kell pár értéket átírni)

    nem tom pontosan a paramétereket hogy mit szedtek ki belőle, érzésre nekem olyan volt mintha megszűnt a környezet integritása vagy plasztikussága...nemtom.. ködfelhők vagy a látótávolság, valami sz*r lett.

    azt a játékot patch nélkül kell játszani. ha egy dilettánsnak prezentálni akarom hogy hol tart a számítógépes grafika akkor dirt 2-vel szoktam megdöbbenteni a népeket. ( a crysis 2 nél nem néznek akkorát :D) sajna a dirt 3 még a patchelt dirt 2 hez képest is visszalépés. nekem ez a mániám szóval mentem pár kört aztán csalódottan törültem.

    szóval remélem hgy összekapják magukat, és villantanak majd valamit a Grid 2 -vel ami Ultra módban, csak döcögve megy majd a 660 gtx-en és nem az optimalizálatlanság miatt :D igazából ha a dirt2 grafikáját hozná már azzal is beérném. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák