Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Négy évig használtam wp-t, és amióta váltottam androidra (Meizu, Flyme) azóta értem meg igazán mennyi baj is van a WP-vel. Pl. nem kell némtgatni minden este, mert van automatizált DND mód, nem kell rákötnöm a telefonom a gépre ha felmásolnék valamit, mert látja az SMB megosztást a NAS-ról, nem kell aggódnom, hogy a bankomnak vagy a boltnak ahol szoktam vásárolni online van-e alkalmazása, mert mindenre igen a válasz, és azok sem olyanok, mintha csak kényszerből dobták volna össze mint jó pár wp-s alkalmazás és még sorolhatnám. Nekem a legkevésbé sem hiányzik, és nem is hiszem hogy valaha visszatérnék, szerintem pár év múlva nem is lesz hova a trendeket elnézve.

  • Dave™

    nagyúr

    válasz #40993792 #29 üzenetére

    Ez olyan dolog, hogy én is elvoltam wp-n DND nélkül, de amióta van azóta már aktívan használom és alap dolognak tartom. Wp-n meg érthetetlen módon keresztül van drótozva Cortanan, ami nálunk ugye nincs, de ha beállítod akkor meg magyar market nincs stb. Aztán elvoltam a Spotify-val is, amíg nem láttam, hogy a droidos mennyivel szebb, jobb, a multitaszk is mennyivel kevesebbszer töltöget, és hogy a rendszer is mennyire fürge, annak ellenére amiket hallani itt-ott. Az már csak hab a tortán, hogy az MS appok is ugyanúgy megvannak, csak jobbak mint wp-n, és itt van minden google szolgáltatás is. Ezek után számomra nulla hozzáadott értéke van egy wp-nek, ennyiért egy Lumia 640-et kaptam volna, az meg összehasonlíthatatlan minden szempontból a jelenlegi telefonommal.

  • Dave™

    nagyúr

    válasz gretzky77 #35 üzenetére

    Pont ezt nem kell megtennem, minden este némítgatni. Mert jönnek emailek este is, és régebben nem egyszer felébredtem rá. Kikapcsolni meg nem akarom, mert bármikor elérhető szeretnék lenni (ha lenémítod akkor meg mindenkinek néma lesz, ha családtag hív akkor is). A Spotify meg megy wp alatt is, persze, csak Droidon sokkal jobb, ezt nem tudom kellőképpen érzékeltetni, próbáld ki egymás után a kettőt. Amíg használtam a connect sem volt elérhető, így telefonról tudom vezérelni a htpc-n futó Spotify-t, ez így sokkal kényelmesebb mintha direktben kellene. Ezeket mind csak akkor érti meg az ember, ha kipróbálja másik platformon. Péromnak Lumia 640 van, neki tökéletes, nem is akar mást, tehát van célközönsége, nem vitatom, csak egyrészt már nem az a stabil és fürge OS ami egykoron volt (a korábbi Lumia 620-a rendszeresen újraindult, vagy belassult), egyre több a bug, tudásban elég messze áll mindkét konkurenstől, a rendszer sajátosságait sem sikerül rendesen kiaknázni (interaktív élő csempék ki tudja mikor lesznek, ha lesznek egyáltalán) a kinézetről pedig jobb ha nem is beszélünk, a szögletes csempék mellett drót ikonok ás ovális kapcsolók csudaszép harmónia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák