Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Autók telepítése GTA V-be.

    1. lépésként le kell tölteni az OpenIV programot és telepíteni.
    2. Indítás után adjuk meg neki a GTA 5 elérési útvonalát, majd ha ezt pontosan sikerült megadnunk, a program elénk tárja a Grand Theft Auto 5 rejtett fájljait, melyek ezzel a programmal egyúttal szerkeszthetővé is vállnak.
    3.Váltsunk szerkesztői módba (képernyő közepén felül az edit mode gombra kattintva), a fájlok ugyanis csak így vállnak módosíthatóvá a programban.
    4. Mikor letöltesz egy auto modot, a file-ban lesz egy txt. Ezekben vannak leírva, hogy az autó eredeti modellje hol található. Azokat kell lecserélni. Általában egy modell 3 filme (*.yft; *_hi.yft; *.ytd). Ez a saját megjegyzésem, de mindig csak azokat a cseréljük le aminek a letöltött file el van nevezve. Csak azokat írjátok felül! Én tettem be máshova kocsit, más helyére. Nem kellett volna.
    5. Ezzel a java meg is van a történetnek, már csak annyi a dolgunk, hogy újraépítsük a szerkesztett archívumot, melyet a bal felső sarokban található File gombra, majd a lenyíló listában a Rebuild pontra kattintva tudunk.

    6. Ha esetleg corrupted file hibaüzenettel nem indulna a játék akkor sem kell pánikba esni. OpenIV programban Tools fül alatt van az ASI Manager. Arra click majd ASI Loader és OPENIV.asi Install. Ezután menni fog.

    Elérhető kocsik itt: [link]
    Ezzel a módszerrel a Replace féle autók telepíthetőek. Azok az autók amikhez Add-on van írva az nem! De sok esetben add-on/replace is van a file-ban.

    Fontos, hogy a legtöbb autóhoz nincsenek tuning alkatrész fájlok/modellek. Ezért külsőleg nem lehet őket tuningolni. Vagyis lehet de érdekesen fognak kinézni. Motor, felfüggesztés, stb stb-t lehet továbbra is.

    Ez megint csak az én saját véleményem/tanácsom. De csak a modelleket cseréljétek le, és a tunning alkatrészeket ha vannak. Egyrészt sok file-ról azt se tudom mire van, amit meg tudok az felesleges. Én mindig csak a modelleket cserélem.

    Remélem nem felejtette, ki semmit, elég fáradt vagyok. Majd írok ha valami eszembe jut, ha kérdés van jöhet.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák