Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Én mostanában tolom vele de... Kissé csalódás nekem is. Szép a játék és tényleg élmény joy-al is irányítani,de érződik rajta a karrier mód hiánya,nagyon is. Ami van is benne a kampány rész az csak egy nagy jogsis teszt ami a régi részekben is benne volt a karrier mellett is természetesen... Féltem hogy hamar végig fogom játszani és ez be is igazolódott,a driving school már 100%,a mission rész már 70%,a circuit-ből meg még van egy jó pár pálya de azokra már lehet nem fogok időt pazarolni,csak time trial úgyis az összes. És igen tudom ez a rész inkább az online részre fókuszál,de én alapból utálok online versenyezni,de fura az előző két részben meg tudták oldani ezt a karrier mód mellett is.
    A kocsi és pálya mennyiség pedig röhejes. Amikor toltam a bétát reménykedtem hogy nem csak ennyi lesz de sajnos tévedtem. És persze bővíteni fogják majd idővel,de kötve hiszem hogy minden hónapban beledobálnak vagy 20 autót meg 10 pályát,max új VGT kocsikat raknak bele,meg talán ha 1-1 pályát. (persze ne legyen igazam)
    De végülis ez nem egy GT7,gondolom az már másabb lesz,de arra várhatunk vagy 2020-ig az tuti,vagy még tovább :(

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák