Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sundesz

    őstag

    válasz zsigus #16 üzenetére

    Tényleg rosszabbak a színek a GT5-ös videóban, ugyanis kamerás a felvétel... :))

    Hörcsög Powa'

  • FefeeX

    veterán

    válasz zsigus #16 üzenetére

    Ez szerinted kizárja a PS3 tulajdonlását? Nem mindenki frissít naponta pofilt, etc.
    Mindegy, végülis a lényegen nem változtat. Ha megnézel egy videót élőben, nem ilyen. Pont. A Forza jóval közelebb áll hozzá. De a valószínű megoldás egyébként le lett írva pár hsz-szel előbb. Kamerás felvétel. Sokmindent megmagyarázna. Semmi fikázás nincs ebben, egyszerűen a videó minősége PS oldalról kb hányadék.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsigus #16 üzenetére

    A félreértések elkerülése végett: a legtöbb videón jobban néz ki a GT5, mint a Forza3, ami el is várható, mivel az egyik 2009-ben jelent meg, a másik meg most fog (azt nem is tudom, hogy a fejlesztési idő meddig tartott), viszont szerintem az nem nagoyn vita tárgya, hogy itt a két videó között a Forza a jobb. És ebben simán benne lehet/van, hogy gáz a minőség is.

    Szóval nem azért szebb a Forza, mert Xboxom van... hogy őszinte legyek, el is várom a GT5-től, hogy szebb legyen :U

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz zsigus #23 üzenetére

    Igazad van általánosságban, de szerintem itt suttyó fikázós komment nem nagyon hangzott el (legalábbis nem vettem észre), hanem 90%-ban a videó minőségét érte szidás, ami lássuk be: jogos.

    Szóval szerintem písz van meg láw, nem kell oda is xbotot képzelni, ahol nincsen ;)
    A videó minősége pedig tényleg hányinger. Hogy mi az oka (kamera, tömörítés, akármi), azt nem tudom, de egyszerűen szar.

    Sectumsempra - For Enemies

  • heihachi

    addikt

    válasz zsigus #23 üzenetére

    Szerintem meg sokkal inkább az az unalmas már, hogy a GT5 topikokban minden egyes alkalommal az van, hogy ha valaki rosszat mer mondani az imádott GT5-ről, akkor az egy hülye, vak és xbot. Akkor is, ha van PS3-a. Akkor is, ha nincs xbox-a.

    A GT5 topikokat olvasgatva komolyan az az érzése az embernek, hogy ha ebben a játékban végül autók sem lennének, akkor is ez lenne a hülyézők, vakozók, xbotozók szemében a legjobb autós játék. Ha ezt szóvá tenné valaki, hogy azért autók kellenének egy autós játékba, akkor le lenne hülyézve. És erre rendszerint csak egy érvük van, a játék címe.

    Fel kéne már fogni végre az embereknek, hogy attól, hogy valaki leírja a személyes véleményét (és hát a fórum erre való), ami adott esetben lehet az, hogy a Forza 3 neki jobban tetszik, akkor az nem jelenti egyenes ágon azt, hogy lefikázza a GT5-öt, ezért még nem kell senkinek otthon telesírnia a párnáját. Ugyanígy ha egy játéknak valaki megmeri említeni valamelyik hibáját, az még mindig nem azt jelenti, hogy az egész játékot leszarozza. Minden játéknak vannak hibái, így ennek is. Csak erről nem szabad megemlíteni, hogy mik azok, mert akkor rögtön kitagad a PS3-as társadalom. Csakhogy a fórum épp arról kellene hogy szóljon, hogy értelmes emberek megbeszélik, egymás lehülyézése nélkül, hogy kinek mi tetszik, meg kinek mi nem tetszik az adott játékban. Nem feltétlenül értenek egyet, de azt is értelmesen megbeszélik.

    Én pl emiatt a játék miatt akarok kiadni egy PS3-ra 70k-t, meg ugye a játék ára. Egy játékért készülök 80k-t fizetni. Úgyhogy had legyenek már vele szemben elvárásaim, és ha valamit gagyinak tartok, azt hagy említsem már meg anélkül, hogy a rajongók meg lehülyézzenek. Ha nekem nem tetszik az útszéli fák 10 évvel ezelőtt is ciki 4 ágú kinézete, ha nem tetszik a kocsi mögött ultragagyi porfelhő, ha nem tetszik a pálya szélén a semmiben való elakadás, ha nem tetszik a gagyi törés, ha nem tetszik az idióta seprűnyélre kötött kamera, a videókon jól láthatóan a valóságos kormányzáshoz képest képest később forduló kormánykerék, akkor ezt miért ne írhatnám le? Emellett van hatszázezer másik dolog, ami meg tetszik. Egyetérteni nem kell, csak akkor legyenek már érvek vagy személyes vélemények, ne csak az, hogy vak vagy, hülye vagy, xbox fanbot vagy, a GT5 lesz a legjobb játék, hát mit nem lehet ezen megérteni. Én elhiszem, hogy akinek már van PS3-, meg GT5 rajongó, és előrendelte látatlanban a GT5 legdrágább kollektors edísönjét, annak elég érv a GT5 mellett, hogy a címe "Gran Turismo". De nekem ez még kevés, még akkor is, ha eddig minden részével játszottam én is, és minden részét jó játéknak tartom.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák