Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz blazsey2 #29 üzenetére

    Miért, mi tartja életben? A 6 éve készülő, bár sosem elkészülő 5. rész? A rajongók bíznak benne, hogy ismét azt a minőséget kapják, mint ezelőtt. Csak azóta eltelt egy pár év, és lehet ma már - pont ahogy írtad, mondjuk egy Forza után - több kell a népnek.

    Nem, valóban, a Prologue-al nem játszottam. Régebbi GT-kel játszottam. A GT5-ben lesz már (autó)törés, meg normális fizika? Ha nem, az se baj, csak akkor pont az a kategóra, mint a GRID. Mert az, hoyg szépen lemodellezük 200 autót, meg jópár pályát, attól nem száll el az agyam. Spec a GT2-t 100% játszottam annó, a 24 órás versenyekkel, mindennel együtt, de attól nem volt tökéletes. És igen, egy ilyen rohadt régóta készülő játékot már csak a neve tart életben. Kiadnak X havont 5 új promóképet, aztán annyi. Ráadásul ahogy a kolléga felhívta a fára a figyelmet, még egy promóképre is ilyen fát tesznek, akkor mi lesz a normál játékban? A GT-t a neve adja el. Ha nem is lesz akkora durranás, akkor is elég szép eladási adatokat fog produkálni. Itt is már többen írták, hogy 2-3-4 éve várják.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák