Új hozzászólás Aktív témák

  • alacka

    tag

    Na jól nekem estetek. :)

    Szögezzük le, ez a fórum nagyon OK (nem nekem köszönhetően).
    Nektek *véneknek* sok minden evidens, de nekem, teljesen újonc gép iránt érdeklődő majd tulajdonosnak
    tájékozódnom kellett valahogy. Gondoltam, hogy 1. hsz, majd a többi átfutásával. Ergo, minél több problémát, lehetőséget kunsztot tartalmaz az 1. hsz annál könnyebb eligazodni, képben lenni.

    Az, hogy az alap Chrome nem tudja a flasht, és Firefox nem hajlandó flashpluginra (#9511) - Syl - furcsa, nem én szaladtam bele először, sőt utánam is voltak néhányszor :) - Csabám.
    Joggal merülhet fel a kérdés, hogy kereső, vagy 1. hsz. Nekem utóbbi nagyon szimpi, főleg kardinális, vissza-visszatérő kérdésekben és az áttekinthetőség miatt.
    fPApi a #9968-ra: akkor minek legyen ott a terület, ha nem használható semmire?

    Na tessék! Sztem ez is kardinális kérdés. Mivel a leggyorsabb?
    El vagyok kényelmesedve, hogy a PC-n jól bevált két ablakos másoláshoz vagyok szokva, amivel a könyvtárak tartalmát is össze lehet hasonlítani? Nekem állandóan szétakad, nem ismeri fel a Belső tárhelyet olyan negyed-félórányi másolás közepette. LASSÚÚÚ!

    turho - folding bluetooth billentyű?

    fPApi - valóban a legegyszerűbb bármi elolvasása nélkül feltenni a kérdést, legalábbis ezen a fórumon, mert itt igen aktív és segítőkész tagok vannak, bevallom sokat nyomott az N7-emnél a latban.

    Bocsanat, hogy nem ekezetelek. Roottalan utakon, amíg csak lehet.

Új hozzászólás Aktív témák