Új hozzászólás Aktív témák

  • Sonitus

    csendes tag

    én XDA-n találtam egy tippet, mégpedig az ukbrandsworldwide.com oldalt. Őket meg lehet bízni azzal, hogy vegyék meg a cuccot, és küldjék neked tovább. az oldalukon árkalkulációt is lehet nézni, hogy mennyiért hozzák ki, nekem ha jól emlékszem 180-185 font körüli összeget dobott ki a 8gigás változatra, amiben bennevan az N7, a google-től a postaköltség és tőlük a postaköltség az ajtóm elé. gyakorlatilag 65k körül meg lehet úszni az egészet, ráadásul ha jól olvastam a FAQ-jukban, biztosítást is vállalnak a csomagra.
    Ami talán negatívum néhány ember számára, hogy csak paypallel lehet fizetni, bár ha jól tudom manapság azt is össze lehet kötni CC-vel.

    Én mindenesetre kapcsolatba léptem velük, azt írták, hogy megrendelték a N7-et, 3-5 napot írt nekik a google érkezésre, akkor írnak, hogy megkapták, aztán küldik nekem tovább.

    Ez talán a legjárhatóbb út azoknak, akiknek nincs ismerősük. Én már pár napot szívtam ebay-en, mert 200 font alatt nem találtam, és még ezen felül postaköltséget is kellett volna fizetni, ami már nem fért volna bele.

    Írok, ha van fejlemény!

Új hozzászólás Aktív témák