Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    válasz bAtt001 #22456 üzenetére

    Fel kell rakni a legfrissebb (azt hiszem 2.8.2) TWRP-t, majd ott formázni a system, data, cache partíciókat, és át lehet konvertálni F2FS fájlrendszerre. Ha jól tudom a többit nem is engedi, valami hibát ír ki rá, de ezeket engedi, ki is írja hogy milyen fájlrendszere van most az adott partíciónak. ;)
    OTG-n meg felrakod (vagy internal storage, ha nem törlöd) a ROM-ot, mellé a normal slim gapps-ot.
    Ennyi. Így nem lesz bootloop. A Recovery-t formázások után azért újra kell indítani.
    Kernelt nem kell cserélni, alapból az M-kernel legújabb verziója van benne.(ami támogatja a F2FS fájlrendszert)
    Ja és az XDA oldalon a ROM-ok közül persze a F2FS-es verziót kell letölteni. :)

    Így már azt mondom elviselhető a tablet sebessége, persze ez még alpha verziós ROM, de eddig nem dobott hibát.
    Úgy látszik a Google helyett megint a custom ROM készítőknek kell megoldania a lagolós problémákat! :S

    A telefonomat meg nem féltem(Xperia Z1C), az talán elég erős lesz az 5.0-hoz, de aztán ki tudja, majd kijön rá egy 5.1 és belassul az is. :D

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák