Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    veterán

    Kicsit leveleztem az LG-vel.

    Arra voltam kíváncsi, hogy milyen normál usb A csatlakozós töltőfejet illetve usb 3-as kábelt vegyek, hogy a gyors töltés működjön.
    Választ csak részben kaptam, mert még mindig nem tudom, hogy milyen töltőfejet vegyek! :(((

    Szerintetek se tudnak olvasni és/vagy szöveget értelmezni? :(

    Én:
    Kérdésem, hogy milyen usb 3-as kábelt és hozzá való töltőfejet vegyek, ami támogatja a gyors töltést és pc-re is rá tudom kötni adatok másolásához (mert a gyári töltőfejen lévő csatlakozó C típusú)?

    LG:
    Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

    Az Ön készülékéhez Nexus 5X (H791) készülékhez bármilyen A-C adatkábelt megvehet, de érdemes lenne előtte kipróbálni, hogy érzékeli-e a készülék, mert előfordulhat, hogy nem fogja érzékelni a telefon.

    Ha USB 3.0 adatkábelt használ, és ehhez megfelelő a laptopja, akkor hiába 900 mAh-s az USB átvitel, ez még nem számít gyorstöltésnek, a készülék eredeti töltője ennél jóval magasabb áramerőséggel tölt.

    Újra írtam nekik:

    Tehát még egyszer a kérdésem:
    Milyen USB A töltőfejet vegyek, ami támogatja a gyorstöltést (usb3-as kábellel használnám)?

    LG:
    Hogy segítségére legyek Önnek, szervizünktől kértem információt:
    Az ÖN készüléke az LG H791 (Nexus 5X) gyári gyorstöltővel (USB3.0) került forgalomba, tehát ezt tudja használni gyorstöltéshez. Hálózati kábelt - a gyári C-C helyett ha A-C csatlakozásút szeretne, - akkor az EAD63849203 alkatrész cikkszámú adatkábelt tudja használni.

    Harmadszor is írjak, hogy legyenek szívesek végre a kérdésre válaszolni? :D

    [ Szerkesztve ]

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák