Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sir fg

    aktív tag

    válasz FinGod #9716 üzenetére

    Pont hogy szerintem azok az autós töltök, amiket telefonokhoz meg tabletekhez árulnak, és rá van írva, hogy le tudnak adni X Ampert (p. 0,7 A, 1 A), azok nagy eséllyel le is adják, és nem hiszem, hogy ne lehetne könnyedén ilyet kapni. A telefonhoz min 1,2 A-es lenne ideális. De: egyik ismerösöm vett egy szivargyújtós töltöt a Nexus 7-hez, amit a kocsiban Sygic navigációra használ. 1A-es (ez van ráírva), a Nexus 7 gyári töltöje viszont több, mint 2A-es. Ennek ellenére tudják használni a Sygic-et úgy, hogy nem merül közben a tablet. Ugyanaz a töltö az én Nexus 5-ömmel szintén ment, Google navigáció mellett még töltött egy kicsit. Egy noname, gagyi töltö.

    Szóval a lényeg: arra kell figyelni, hogy megfelelö mennyiségü ampert le tudjon adni (>= 1,2 A), és ez rá is legyen írva. Nyilván az sem hátrány, ha minöségi. De nem hiszem el, hogy ne lehetne ilyet könnyedén beszerezni.
    Példák:
    Árukeresö

    Nehogy nekem elkezdjen valaki forrasztgatni emiatt....

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

Új hozzászólás Aktív témák