Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz janos68 #30 üzenetére

    Én teljesen megértem a Sony Playstation iránti lelkesedésed, holott nekem a PC a fő platform és nagyon örülnék neki, ha még több játék jönne át PC-re. Ennek a 60 FPS mellett több oka is van, pl. Ultrawide monitoron játszom, szeretem megnövelni az FOV-t, kikapcsolni a TAA-t, motion blurt, film graint, chromatic abberation és hasonló számomra nem kívánatos effekteket.

    Mivel egy ideje van Playstation 4-em, azért bennem is van egyfajta rajongás a márka iránt, mikor meghallom a for the Players szólamot a Playstationos videóknál. Akármennyire is szeretem a PC-t, kénytelen vagyok elismerni, hogy a Sony stúdiói remek minőségű játékokat szállítanak, kivétel nélkül egyik sem okozott a játékosoknak nagyobb csalódást. :R

    Ellenben a Microsoftról ez nem mondható el néhány kivételtől eltekintve, de az utóbbi időben még jobban PC fele nyitásukat ki kell azért emelni és jár nekik a plusz pont.

    (#31) wesder Azért a hardvergyártók is tudnák közvetetten támogatni a PC-re írt játékok fejlesztését, méghozzá pénzzel. Mi lenne pl., ha az Intel, AMD ill. Nvidia felkarolna egy projektet mint pl. a Kojima Death Strandingje volt és ezzel felpörgetnék a saját hardvereladásaikat? Sőt, meg is fordíthatnák a dolgot, legyen 1 évig PC exkluzív például? Igen, rátok is gondolok most, Mr. Valve!

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák