Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz WongFeiHong #36 üzenetére

    Hali!

    Na, kérem, driverek mind új, a konfig is megfelel. Nem volt reinstall.
    Viszont ma egyszer sem fagyott ki!
    Megoldás ??!!:

    C:\users\rendszergazda\documents\Ubisoft\tom clancy's....

    Itt ugye van egy fióknevünk. Meg egy rakás egyéb fityfiritty. Na, minden mást töröltem, mindent, kivéve a fióknevet! Első induláskor ez azzal járt, hogy a beállításokat újból el kellett végezni, billentyű-egér...stb. A felbontást hagytam a default értéken, és minden ment. Igaz, ez mára vonatkozott, remélem, hogy tartós lesz. Ezt amúgy a neten olvastam, nem fejből pattant ki, mivel ezer a hibákról szóló hírek száma, a javítás meg elvileg csak az 1.4 személyében lesz végleges....

    Megjegyzem, ez hasonló a Max Payne 3 -hoz, ami szintén eredeti, és gond volt az induláskor mindig, aminek az volt az oka, hogy manuálisan adtam meg a telepítés helyét, és hatalmas hiba volt részemről, hogy a játék nevében hagytam szóközt a 3 előtt... :W Miután átneveztem, ment is flottul. :Y Azért ez már röhej, kezdem megérteni a torrentezőket, minek fizessenek, ha az eredeti játékokkal is ezer a gond. Ma azért elrebegtem egy halk imát a kiadókért... :(((

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák