Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz Szabi® #38 üzenetére

    Ebben mi az erőltetett

    Az ahogy nem engeded el már végre.Neked nem tetszik mert nem úgy néz ki a játék mint valami trailerben és ezért nem veszed meg.Pont.Ne vedd.Viszlát.Te viszont azóta is propagandálod hsz-ről hsz-re az összehasonlító képeid.
    A játék valóban nem úgy néz ki mint mint egykét korábbi videóban.Napuff.Tudjuk, megértettük, nem mintha ne lett volna már ilyen.Viszont ez már teljesen el van túlozva a szélsőségekig meg konkrétan hamis kijelentésekig azok számára, akik esetleg valóban csak ennyit láttak a programról.Nem feltétlenül tőled, hanem akik az esetlegesen legrosszabb kiragadott pillanatok alapján konzekvenciát vontak.
    Nézegesd tovább a youtube videóid és válassz egy olyan játékot ami tetszik, a döntésed pedig nem kell ötpercenként igazolni valami képpel, hozzáteszem én fel sem ismertem a játékot a fenti egykét kiragadott jelenetből, ellenben emlékszem olyan naplementés pillanatokra, vagy vihar előtti fényviszonyokra, amik olyan atmoszférát adtak, amit videójátékban még nem láttam előtte.Hogy nem ez volt a kérdés és a játék attól még nem úgy néz ki mint a szokásos E3 trailerben? Igen, így van, de akkor sem csúnya vagy technikailag visszamaradott,hanem továbbra is az egyik legszínvonalasabb ps4 exklúzív még így is hogy nem pont úgy néz ki.

Új hozzászólás Aktív témák