Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Illumiana

    újonc

    válasz Andika81 #581 üzenetére

    Szia Andika és minden sorstárs!

    Szerintem ugyan azon megyünk keresztül (vagyis ugy látom) L V discus herniaval műtöttek, de mint kiderült van plusz 1 aranyos sérv picit lejeb amit most hanyagolunk (illetve tornával várjuk a csodát arra) az én sérvem ki volt szakadva.

    7 hete műtöttek, nekem mindenki mondta, hogy 6 hét után semmi gond nem lesz, - ugy hogy a jobb lábszáram teljesen béna volt (így vettek előre és operáltak meg egyből) március 10én az idegsebeszéten az Amerikai uton. Azota MINDENEM kattog, a lábam a térdem a csipom a hátam (tök ijesztő) ami eddig soha. Néha zsibbad a lábfejem, szedem a Milgramma Neurot még fájdalomcsillapitot azt mondták mostmár csak mértékkel.

    Műtét ota: gyogytorna és home office (4 hete), de ahogy megpróbáltam bemenni fél napra, a busz ugy szét rázott (hurrá Budapesti utak) hogy feküdtem 3 napig iszonyat fájdalmak között. Orvos válasza: feküdjön nincs semmi baj.

    Amit nekem javasoltak: semmi busz csak kötött pályás tömeg közlekedés, azt is ülve (villamos, metró) és nincs bicikli még legalább 1 honapig.

    Amiért írok mert engem baromira megijesztett a fájdalom ami visszajött ugy hogy 6 hétig kb tünet mentes voltam.

    Kinek mennyi idő volt amúgy rendben dolgozni járni? Ott majd labdán fogok ülni már be is vittem, nem cipelek egyáltalán de a séta nagyon nehéz mert olyan lassan regenerálódik a térdem és még nem tartja a testsúlyomat, ergo bicegek meg hátra csuklik, rémálom komolyan :(

    Mennyi idő után repültetek pl mert 1 honap mulva kéne mennem külföldre (csak 1,5 ora az ut hál istennek).

    Előre is köszönök minden választ és ha bármi kérdés van mondjátok :) !

Új hozzászólás Aktív témák