Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    kb 15éve még nem laktam bent kecskeméten, csajozni voltam, nemzeti ünnep, vasárnap este, kinéztem kb 21:30körül az utolsó vonatot haza falura, ki volt számolva a járatos busz, hogy kényelmesen odaérek (kb 3km), majd lemegyek a megállóba és nincs busz :C volt alig fél órám, gyorsan megindultam és vonat indulás előtt kb 5perccel beestem az állomásra... 1 pénztár volt csak nyitva, ahol a nő telefonált és ahogy látta a közeledésem, elfordult... várok-várok, kopogok, nem reagál, beszél tovább... bejött a vonatom, még 2perc indulásig, de ő csak cseverészik... itt meguntam, mert nem volt kedvem 20-25km-t gyalogolni hazáig, felszálltam a vonatra, kezemben összekészítve a jegy ára... jött a kaller, mondom meddig kérek jegyet, mire: "drága lesz az" :U előadtam a sztorit, kicsit erősködött, mire határozottabban elismételtem, hogy: "ott voltam az állomáson, nem foglalkozott velem a pénztáros, nem rajtam múlott, hogy nincs jegyem: ennyit fizetek, kész" ...mire adta inkább a jegyet... (ha tovább erősködik, következő munkanapon az első utam a petőfi népéhez vezetett volna, hogy írjunk akkor egy jó cikket az esetről :D )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák