Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Kristof93 #6 üzenetére

    Igy így. Láttam is a teszteket egy AMD K6 III is lenyomja. De ha itt tartunk az Apple M1 is mindenben veri főleg szoftver kompatibilitásban.
    Tudom tudom soha nem mondtál ilyet. Meg mondjuk a teszteket sem láttad, de még csak működés közben sem láttad, de szar lesz ez. Nem tudnak ezek semmit a chipgyártásról. Az AMD, VIA, Cyrix is lenyomta a 2023-as Intel fejlesztést. Hallottam én is Abu megírta...

    Kifutott a koronavírus balhé most itt kell szakérteni?

    Hiába na 10 millió polihisztor országában már ezt is megtudtuk.

    Én azt is hallottam, hogy az Intel 2029-ig mindenkit lefizetett előre mert máshogy nem tud megélni, és 2023-ban minden AMD-s notebook an sokkal szarabb kijelző lesz mint az Intelesben. Sőt mivel a magyar suttyó senkiházi negyker nem rendel AMDs gépeket ezért az Intel először őket fizette le.

    B@szk1 neked meg abunak kellett volna írni az x aktakat mondjuk az legalább szórakoztató volt...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák