Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #155 üzenetére

    tudom h szoktál tesztelni, nos, nem vagyok atomfizikus, ezt az sx8200 pro tesztet te írtad, amiben többek köztött ez szerepel:
    "aktív használat közben 0,33 W, alvó állapotban 0,14 W"
    nem tudom a gyártó mit ad meg, de egészen őszintén, te elhiszed? ((( :
    valóban nincs szignifikáns különbség egy _jobb_ sata ssd-hez képest - ami pont nem az mx500, mert az vállalható valóban és nem rossz, de a jobb az pl egy 860 evo -
    de kérdem én, amit beleteszel a gépbe pénzt, azt a pár ezer ft plusz számít? ha egyáltalán nem is lenne gyorsabb sztem akkor sem számítana - de gyorsabb - azt mondod cpu-ból nem veszel előző gent, de ssd-ből képes lennél közel azonos áron satat venni? ez nekem nem áll össze :)
    mx500-860 evo relációt ne bolygassuk, megvettem a 860 evot, használtam, kicsinek éreztem - mert közben vettem 4k tvt és kellett 4k film is :d - , jött jó áron mx500, kipróbáltam, rendszernek mint a samut, 1tb, elférnek filmek is a notebookon, de bárhogy próbáltam bebeszélni magamnak h uo. gyors mint a 860 evo, mert nem az ( : vissza is jött a 860 evo a notebookba, az mx500 meg a tv mellett dekkol, néha másolok rá filmet, reszponzívabb a 860 evo és ennyi, nem futtattam egyikkel sem teszteket, nem kellett...de te még ezen is spórolnál az új és drága gépnél? :d te bajod... :)

    "Nem, pont fordítva. A 2,5 hüvelykes MX500 sokkal előbb volt, mint az M.2-es verzió. Dettó ugyanazt tudja a kettő, csak az M.2-es jobban melegszik."
    ennek ellenkezőjét nem mondtam, amit mondtam, és mondok most is: nehezebb az mx500 - 53g, most mértem meg - mint a 860 evo- azt is meg fogom mérni - , és van egy sejtésem h nem azért, mert előbbi 1tb, utóbbi 0,5tb ( : és vajon hogy van az, h a samsung 40 fok fölé is nagyon ritkán megy, az mx500 meg simán felment 50 fölé is ugyanabban a gépben különösebb terhelés nélkül is ?
    100% hogy azért nehezebb, mert hűtés van benne, hogy a házán belül m2 vagy egyéb pcb van igazából teljesen lényegtelen is, samu háza lehet nem is alu, már nem esküdnék meg rá, az mx-é az 100%, és nyilván jobban melegszik az m2 verziója, mert kb ugyanazok aparaméterei, csak annak nincs egy 2,5" háza ( :

    ha tudod előre milyen ram igénye lesz azoknak a játékoknak amik még ki sem jöttek, nekem az is ok - nem mondtam hogy jó-e a gears5, nem nagy szám, és pont ez az, mégis kell neki 16gb - , új zen lélektanát nem ismerem az tény, de az is, h az aegist nem becsülöm túl, 1,2v-on megy 3000 cl16-ot 2x16gb - amit most 37e ft-ért is meg lehet/ett venni - , a kis lapot szintén nem becsülöm túl - és nem mondtam h vegyél olyat -, de 20e ft se volt - br, és kuponok nélkül ( : -, egészen biztosan 100% stabilan megy benne 8 magos 2700 3,6ghz-en, amire biztosan rá tudnék még csapni 1-400mhz-et h ne olvadjon le a vrm, és alapból zen 3000 ready volt - nem tudtam előre, nem is volt szempont, kellett valami mert lecsúsztam az msi b450m gaming plusról, atx lapokat meg 10 évvel ezelőtt sem szerettem -
    de árához képest világbajnok, az tény, nem nagy mutatvány 2x ennyibe kerülő lappal és 20-25e ft-s hűtővel ráverni 5-600-700mhz-et sztem :) 16mb ramos egyébként, ezt se néztem, nem volt szempont - most néztem még rgb baromságot is tud ennyiért..lol ( : -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák