Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasza_xp

    senior tag

    válasz Viktor77 #26 üzenetére

    Köcce, hogy leírtad ezt
    "MOD: Aki meg azt írja, hogy 10 percig volt fent neki a játék, az ne fórumtrollkodjon itt pls, mert semmit nem látott (láthatott) a játékból."

    Már kezdtem azt hinni, hogy bennem van a hiba :)

    Amúgy, akik szerint nincs életem, azokkal vitatkoznék, de először is definiáljuk, hogy mi is az élet ? Mert szerintem az élet az egy illúzió :P

    “A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

  • Ősember

    őstag

    válasz Viktor77 #26 üzenetére

    miért indultam el rossz irányba? ezek a bemutatok kedvcsinálonak vannak, hogy az emberke, ha meglátja azt mondja "fuu vaze, ez kell nekem!!!!" - de cserébe mit kap? hát mindent csak intensity-t nem...
    mi az hogy ahogy én leirom? :F nem én találtam ki a "feel the intensity" marhaságot. én pont az ellenkezöjét állitom, föleg ami a közelharcot illeti...
    nem az introkkal van bajom, hanem azzal, hogy egy 90%-ban más játékmenetet ábrázol ennek a wow szériának minden egyes introja (jobban mondva reklámfilmje). a nagy csaták egy föellenségnél abbol állnak, hogy 20-an mennek raidbe és orákon át püfölnek egyetlen egy tulméretezett valamit csak azért, mert mindenkinek tul nagy a páncélja és élete, de semennyit sem sebeznek. ettöl lesz nehezebb? ettöl lesz kihivás? ettöl lesz kaland???
    ugy látom neked ezt teljesen feleslegesen magyarázom.

    10 perc amugy arra böven elég, hogy rájöjj, milyen a "harcrendszere". volt már szerencsém több mmorpg-hez és ez a kattintgatos modszer a legelterjedtebb és sajnos a legunalmasabb. ryl-nél volt a legjobb, ott akkor ütöttél ahogy és ahova akartál, nem kellett kijelölni az ellenséget meg semmi. csak nem volt éppen annyira agyonreklámozva :)

    szasza_xp senki sem mondta, hogy nincs benned is hiba :D miröl marad le, aki nem 1 évet játszik, hanem 1 honapot? nagyobb számokrol. de már megint butának tetteted magad.
    "definiáljuk, hogy mi is az élet ? Mert szerintem az élet az egy illúzió" :DDD persze, aki a wow-ban él annak nyilvánvaloan ez a filozofiája.

    [ Szerkesztve ]

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák