Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz Viktor77 #35 üzenetére

    De szerintem azzal mindenki tisztában van ,hogy a WOW nagyon le tudja kötni az embert,és észre se veszi ,hogy elrepül az idő játék közben.
    Ezeket csak onnan tudom mert az emlitett barátom reggel 6kor kelt ,hogy játszon(életében nem kelt 6kor,még akkor sem amikor iskolába kellett menni! valamint azt is elmondhatom ,hogy még az életét is tönkretette,mégpedig: fősulira felvették Kecskemétre ott elkezdett codozni csézni,nem járt be suliba nagyon kevés tárgya lett meg. Átjelentkezett Nyiregyházára. ott kezdte el a pályafutását a nagybets wow-ban,a 2. félévben már csak itthol gépezik mást se csinál. Ennyit a nagy játékról. Persze nem mindenkit tud tönkretenni ez a játék,meg a játékok de ez a nagy game-k közül az a fajta ami alattomos,féreg. ) <--ez egy megjegyzés volt,nem kellenek a kommentek!
    Aki szereti játszon vele nyugodtan. Amúgy jó game,csak még nem mertem 10 perctől többet játszani vele,meg inkább nem is nézem. :)

    ja és feka007 neked is igazad van ,de inkább hagyd őket békén, ők egy teljesen más világban élnek (kasztokban :DDD <--ide illő smájli)

    [ Szerkesztve ]

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák