Új hozzászólás Aktív témák

  • Ősember

    őstag

    válasz szasza_xp #5 üzenetére

    te tényleg ilyen buta vagy vagy csak tetteted? :DDD szerinted csak ez a két szélsöség van, hogy vagy otthon kockulsz vagy kint drogozol? :F
    a wow és egyéb mmorpg pont nem az a hely, ahol megtanulhatsz jol egy nyelvet. te mikor ejted ki a szavakat? honnan tudod, hogy egyáltalán helyesen irták azt, amit irtak? lehet, hogy nem tudod, de például a "lol" az nem egy szo.
    ezekkel a külföldi haverokkal mire mész? legtöbbjének csak egy online figura lehetsz, sött... honnann tudod, hogy van egyáltalán valami közös bennetek a játékon kivül? ne csinálj már magadbol bohocot ember...
    biztos nem irnál ilyen hülyeségeket, ha nem lennél magad is wow fanatikus.
    had jegyezzem meg, hogy én nem képviselem sem a drogosokat, sem a kurválkodokat, sem a gyujtogatokat, de különlegesnek sem érzem magam. akkor én mégis mi vagyok? android? lvl60 paladin? egyik sem. normális vagyok. :) te is kiprobálhatnád :DDD

    a témához hozzászolva, gondolom ez a video is egy olyan agyonanimált cucc lesz, mint a többi wow film, aminek messziröl sincs semmi köze az igazi játék hangulatához. sebaj, aki kaphato az ilyesmire azt ugy is az orránál fogva vezetik majd :))

    [ Szerkesztve ]

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák