Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz Csapoati #55 üzenetére

    Amúgy tényleg nem hiszem el, hogy nem lehet úgy leírni, hogy "nekem nem jön be", egyből jön a szar fos hulladék...

    Leírtam, hogy nekem nem tetszik a fizikamentessége a játéknak (videó alapján). Erre nekem estek, hogy kell a francnak szimulátor. Komolyan csak arcade meg szimulátor létezik? Közte nincs semmi? Egyébként meg a NFS játékok nagyon is jók voltak a Most Wanted-ig (bár a fizikai leépülés már az Undergroundban is megfigyelhető), utána lett végtelenül leegyszerűsítve, ahogy eltinisedett a világ.

    Példa: Colin McRae Rally 2.0 ; 4.0 ; 5.0 nem szimulátorok, mégis jó kis fizika van alattuk.
    Terep 1,2: Mikori játék is? 96-os? Megint csak nem kell egy lapon említeni milyen fasza fizika van benne, amihez nem kell kormány!!!

    De tovább megyek! Nekem nem is az kell, hogy a játékban nekem kelljen váltani, meg tökéletesen kanyarodni, minden roszabbul bevett kanyar rontson a helyezésemen és csak kormánnyal lehessen értelmesen játszani
    HANEM
    azt lássam, hogy az autó amit vezetek reagáljon a környezetre. Ha földúton megyek rázkódjon. ha vízbe sárba megyek, lassuljon le, ha homokba, fogja meg durván vagy ne is menjen tovább csak respawn-al, lássam normálisan rugózni, érezzem, hogy az autónak tehetetlensége van, nem pedig taknyon csúszik, 200-al ne tudjak bevenni egy kanyart se.
    Itt mit látok? Simán belemegy a tengerbe és a 180-as tempót, majd nyakig érő homokban ugyan ez. Át a bokrokon, át az útjelző táblákon, de még a gyár vascsöveit is simán elviszi lassulás nélkül.
    Na nekem ezért nem tetszik!

    De ettől még nem biztos hogy szar lesz, hogy megnyugodjon a lelki világotok, valószínűleg nem én leszek a célközönség, de még az is lehet hogy kipróbálom, mert ha jó a hangulata, akkor el lehet vele lenni, bár az én tudatomat ezek a dolgok mindig cseszni fogják.

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák